به گزارش پارس نیوز، افرا ساراچ اوغلو بازیگر جوان و آینده دار ترک که این روزها سریال فضیلت حانم و دخترانش از وی در حال پخش می باشد در حرفه مدلینگ نیز فعالیت دارد. افرا سابقه بازی در کنار اوزجان دنیز بازیگر و خواننده مطرح و همچنین با تولگا ساریتاش در فیلم بچه بد حضور داشته است. در ادامه عکس های این بازیگر جوان را مشاهده کنید

افرا ساراچ اوغلو بازیگر جوان ترک

افرا ساراچ اوغلو بازیگر جوان متولد سال ۱۹۹۸ در شهر استانبول است. در نخستین فیلمی که در آن ایفای نقش کرد اوزجان دنیز هم حضور داشت که این سریال ترکی شانس دوباره نام داشت و افرا موفق شد و تجربه بازی در مقابل این بازیگر معروف را به دست آورد.

افرا ساراچ اوغلو

افرا بازیگر ترک

افرا ساراچ اوغلو

عکس های اجه بازیگر سریال فضیلت خانم

افرا ساراچ اوغلو

کودکی افرا

بازی در کنار تولگا ساریتاش

آفرا  در فیلم بچه بد با تولگا ساریتاش همبازی شد و به عنوان نقش اصلی در این فیلم ایفای نقش کرد. او در این فیلم نقش دختری به نام کایا را بازی می کند.

افرا ساراچ اوغلو

افرا بازیگر جوان ترکیه

افرا ساراچ اوغلو

بازیگر و مدل جذاب ترک

افرا ساراچ اوغلو

اجه در سریال فضیلت خانم

افرا ساراچ اوغلو در سریال فضیلت خانم

فضیلت خانم زنی است که کل عمرش ارزو داشته که ثروتمند شود و همه چیز داشته باشد که تا به حال اینطور نشده است.

برای رسیدن به ثروت زیاد و رسیدن به آرزوی دیرینه اش دخترانش اجه (آفرا ساراچ اوغلو)  و دنیز بایسال در نقش خزان را وسیله ای برای رسیدن به خواسته اش می کند و سعی دارد که به واسطه دخترانش به پول برسد. تلافی خشم و نفرت اش را نسبت به زندگی، و حساب کتاب خود را با گذشته اش، و وقوع آرزوهایش را به وسیله ی دخترانش و سوء استفاده از کاخ نشینان خانواده ی ثروتمند به انها دست پیدا کند.

افرا ساراچ اوغلو

افرا بازیگر زیبای ترک

افرا ساراچ اوغلو

عکس های افرا ساراچ اوغلو بازیگر ترک