به گزارش پارس نیوز، مژده لواسانی به تازگی در صفحه اینستاگرام اش نظر خود را در مورد “شبی که ماه کامل شد” یکی از فیلم های جشنواره فیلم فجر اعلام کرده است. او یکی از مجریان تلویزیون در صدا و سیما می باشد. مژده لواسانی متولد بیستم آبان ماه سال ۱۳۶۸ است. وی از کودکی در تلویزیون فعالیت داشت و هم اکنون در بین مردم بسیار مشهور شده است. خوش سر و زبانی او در سن و سال کم وی را به عرصه بازیگری کشاند. برای دیدن نظر مژده لواسانی مجری محبوب تلویزیون درباره فیلم سینمایی “شبی که ماه کامل شد” با ما همراه باشید.

نظر مژده لواسانی مجری تلویزیون درباره یک فیلم

مژده لواسانی در اینستاگرام پس از دیدن فیلم سینمایی ” شبی که ماه کامل شد” در جشنواره فیلم فجر، درباره این فیلم این گونه نوشت:

امشب “شبی که ماه کامل شد” رو دیدم، فیلمی که با اتمامش رهایت نمیکند…

تبریک میگم به نرگس آبیار و چقدر خوشحالم که این فیلم درخشان رو یک زن توانمند ساخته…فیلمی نفس گیر و تأثیرگذار که قطعاً بهترین اثر در کارنامه ی نرگس آبیار است…

او برای روایت این قصه چقدر زاویه ی نگاه درستی را انتخاب کرده، فاجعه ای در این اندازه تکان دهنده را از چشم یک زن و در بستر عاشقانه روایت میکند و همین شاید مهمترین و تأثیرگذارترین ویژگی فیلم اوست.از کنار بازیِ بازیگران فیلم هم نمیتوان ساده گذشت بس که فوق العاده اند.

هوتن شکیبا و بازی درخشانی که به حق برازنده ی سیمرغ است و یک فرشته صدر عرفایی حیرت انگیز! شبنم مقدمی عزیزم که مادرانگی محض را به تصویر میکشد، الناز شاکر دوست و تمام بازیگرانی که به بهترین شکل ممکن در خدمت فیلم بوده اند

دست مریزاد خانوم آبیار نازنین، دست مریزاد!

تصویری از پست اینستاگرام مژده لواسانی مجری مشهور

مژده لواسانی مجری

نظر مژده لواسانی مجری تلویزیون

مژده لواسانی مجری

مژده لواسانی مجری