به گزارش پارس نیوز، علی نصیریان از بازیگران پیشکسوت سینما و تلویزیون ایران است. او در آستانه اکران شدن فیلم اش در جشنواره فجر به نام «مسخره باز» با کارگردانی همایون غنی زاده به سوگ همسرش فاطمه بیات نشست. علی نصیریان را با فیلم های بسیار زیبایش به خاطر داریم. علی نصیریان و همسرش فاطمه بیات سه فرزند پسر به نام های بابک ، برمک و باربد دارند. دیروز شنبه سیزدهم بهمن ماه همسر علی نصیریان دار فانی را وداع گفت. برای خواندن ماجرای ازدواج علی نصیریان و همسرش فاطمه بیات با ماهمراه باشید.

داستان ازدواج علی نصیریان و فاطمه بیات

مرحوم فاطمه بیات قبلا در خصوص چگونگی آشنایی اش با “علی نصیریان” و داستان ازدواجشان تصریح کرده بود: به طور دقیق به خاطر ندارم، اما سال ۱۳۳۶ یا ۱۳۳۷ بود که توسط یکی از اقوام دور به علی نصیریان معرفی شدم. در ابتدای آشنایی همراه با خانواده اطلاع نداشتیم که نصیریان در کدام بخش از وزارت ارشاد کار می‌کند، اما به طور کلی شخصیت اداری وی برای ما خوشایند بود.

ازدواج علی نصیریان

ماجرای ازدواج علی نصیریان

ماجرای ازدواج علی نصیریان با همسر مرحومش

پس از اینکه آشنایی مان بیشتر شد با جزئیات بیشتری ازکار نصیریان آشنا شدم. زمانی که ازدواج کردیم هیچ چیزی نداشتیم و برعکس الان که سطح توقعات بالا رفته، با همان شرایط زندگی خوبی را شروع کردیم. نصیریان در ابتدا تمایل داشت که من هم همراه او وارد عرصه بازیگری شوم، اما به مرور و با حضور بچه‌ها در زندگی مان شرایط این گونه رقم خورد که درمنزل باشم.

ما ۳ پسر داریم و ۴ نوه که درخارج از ایران زندگی می‌کنند، اما اخیرا موفق شدیم پسرکوچکمان را به ایران بیاوریم و از این جهت خوشحالیم که او درهمین کشور و درکنار ما زندگی می‌کند. علی نصیریان سه فرزند پسر به نام‌های برمک، باربد و بابک دارند.