به گزارش پارس نیوز، علی‌اکبر تحویلیان تهیه‌کننده این سریال در ارتباط با این مجموعه تلویزیونی پنجاه‌قسمتی که به سفارش گروه فیلم و سریال شبکه دو سیما تهیه می‌شود گفت: از یک ماه گذشته پیش‌تولید این مجموعه تلویزیونی را شروع کردیم و تصویربرداری کار از پانزدهم بهمن‌ماه در تهران شروع می‌کنیم.

وی تصریح کرد: این سریال پنجاه‌قسمتی در دو فصل تهیه می‌شود که کارگردانی فصل نخست آن را محمدرضا خردمندان و فصل دوم را علیرضا بذرافشان بر عهده‌دارند.

تحویلیان تصویر برداری بیشتر لوکیشن‌های این مجموعه تلویزیونی را در تهران عنوان کرد و افزود: تاکنون حضور بازیگرانی چون؛ امین تارخ- مجید واشقانی- کامران تفتی- لیلا بلوکات- مریم کاظمی-مائده طهماسبی علیرضا آرا قطعی شده است.

سریال «از سرنوشت» به سرپرستی محمد محمود سلطانی و توسط جمعی از نویسندگان نظیر روح اله صدیقی، سارا خسروآبادی و مسعود کرمی نوشته‌شده  و داستان آن در ارتباط با سرنوشت دو کودک از سن کم تا جوانی است که زندگی آنان را در پرورشگاه نشان می‌دهد. محوریت این سریال امیدبخشی و تلاش برای رسیدن به آمال و آرزوها است.

سریال پنجاه‌قسمتی «از سرنوشت» به کارگردانی محمدرضا خردمندان و علیرضا بذرافشان در دو فصل برای پخش از شبکه دو سیما تهیه می‌شود.