معرفی انواع توستر بوش از بهترین مارک توستر نان به همراه گارانتی بوش سرویس و بهترین قیمت توستر.

توسترها امروزه یکی از پرکاربردترین لوازم آشپزخانه محسوب می شود چراکه مشغله های کاری امروزه به افراد اجازه نمی دهد تا به خرید نان تازه به صورت روزانه برسند و از این رو در بسیاری از خانه ها نان فریز شده به چشم می خورد، انواع توسترهای جدید علاوه بر تست کردن باکیفیت نان ها این امکان را به شما می دهد تا با استفاده از برنامه یخ زدایی یا همان defrost نان را با کیفیت بسیار عالی گرم و یا تست کنید و دیگر گرم کردن نان با مایکروویو یا گاز باعث کم شدن کیفیت نان شما نخواهد شد. لازم به ذکر است در مدل های گوناگون توستر شما امکان تست، گرم کردن شیرینی های گرد و یا نان با ابعاد مختلف را خواهید داشت که می تواند کارایی این محصول را برایتان بیشتر کند. در ادامه با بررسی انواع توستر بوش که از بهترین مارک توسترهای نان محسوب می شود، همراه شما خواهیم بود و برای آنکه بتوانید راحت تر این متن را دنبال کنید در ابتدا تفاوت و شباهت های کامل توستر بوش در مدل های مختلف را همراه شما بررسی خواهیم کرد و در مرحله بعد به صورت دسته‌بندی شده تک تک مدل ها را از لحاظ مشخصات بررسی می کنیم.

“با صبحانه سازهای بوش همه چیز برای شروع یک صبح دل انگیز مهیاست”

z2

مشخصات مشابه انواع توستر بوش

کشوی جمع آوری خرده نان: یکی از مشکلات همیشگی در بسیاری از توستر های نان، ماندن خرده نان ها در توستر بوده است که با روشن شدن مجدد، این خرده ها می سوزند و بوی بدی را به جا می گذارد و از طرفی نه ظاهر خوشایندی برای ما دارد و نه بهداشت ایده الی برای مصرف کنندگانش. از این رو در مدل های توستر بوش یک سینی در زیر توستر نان تعبیه شده است که خرده نان های موجود در هنگام تست نان بر روی این سینی جمع خواهد شد و شما به راحتی می توانید در هر زمان که خواستید این سینی را از زیر توستر بر دارید، آن را بشویید و در سر جایش بگذارید.

یخ زدایی یا defrost: همانطور که در ابتدا نیز اشاره کردیم توستر بوش تنها کار تست را انجام نمی دهد و با داشتن ویژگی یخ زدایی می تواند نان فریز شده را با کیفیت نانی تازه برای شما گرم کند به گونه ای که کیفیت گرم کردن نان با توستر در مقایسه با مایکرویو و با گاز برایتان کاملاً مشهود خواهد بود. شما می توانید از توستر بوش برای گرم کردن و همچنین تست کردن نان خود باکیفیتی بسیار عالی استفاده نمایید.

نحوه بالا آمدن نان: در توستر بوش، برداشتن نان تست شده یا گرم شده بسیار آسان خواهد بود و دیگر لازم نیست مانند برخی از توسترها در مارک های دیگر از وسیله ای برای برداشتن نان خود استفاده کنید؛ در انواع توستر نان بوش، پس از اتمام کار دستگاه نان به صورت آسانسوری بالا خواهد آمد و شما می توانید آن را به راحتی بردارید.

بدنه عایق توستر بوش: انواع توستر نان بوش دارای بدنه عایق حرارت است و در هنگام کار بدنه آن داغ نخواهد شد و در تمامی مدل های توستر بوش می توانید این ویژگی را در اختیار داشته باشید.

شباهت های دیگر انواع توستر بوش: تنظیم درجه حرارت، تنظیم میزان برشتگی نان، گرمادهی یکنواخت، دکمه توقف برای قطع عملکرد توستر در هر زمانی که نیاز دارید، خاموش شدن خودکار توستر نان در هنگام چسبیدن نان به منظور جلوگیری از سوختگی آن و سنسور الکترونیکی در توستر بوش که برای ثابت نگه داشتن دما تعبیه شده است همه و همه در تست کردن و گم کردن یک نان با کیفیت کمک کننده خواهد بود که شما می توانید این قبیل خصوصیات ذکرشده را در انواع مدل های توستر بوش مشاهده فرمایید.

جایگاه گرم کردن نان گرد و شیرینی: در مدل هایی از توستر بوش، میله هایی به صورت پایه بر روی قسمت جایگاه های نان باز می شود که می توانید از آن برای گرم کردن نان گرد و یا شیرینی استفاده نمایید و بدون کاهش کیفیت نان آن را در گرم و آماده خوردن نمایید.

تفاوت های انواع توستر نان بوش

توستر بوش در رنگ ها و سبک دیزاین های مختلف تولیدشده است و به دلیل داشتن تفاوت در سبک و رنگ های گوناگون آن، ست کردنش با فضاهای رنگی مختلف و یا فضاهای کلاسیک و مدرن بسیار راحت خواهد بود. در اینجا به شما پیشنهاد می کنیم برای خرید توستر بوش تنها دو مورد از تفاوت های موجود در انواع توستر نان را در اولویت انتخاب خود قرار دهید تا بتوانید هر چه راحت تر انتخاب خود را انجام دهید: مورد اول شکل ظاهری و رنگ توستر و مورد دوم جایگاه نان طراحی شده در آن از لحاظ ابعادی و تعداد است که در ادامه و در همین بخش بدان اشاره خواهیم کرد:

توان مصرفی: در توستر های بوش از 860 تا 1090 وات تولیدشده است اما به شما پیشنهاد می کنیم توان مصرفی مدل های توستر بوش را در اولویت انتخاب خود قرار ندهید چراکه وات انتخاب شده در مدل ها بر اساس اندازه و کارایی و تکنولوژی های به کار گرفته شده در آن ها کافی و دقیق است و شما نمی توانید ولت بالاتر را بهتر یا برعکس آن را در فکر خود برای انتخاب یک مدل مناسب از توستر نان بوش بدانید. پس پیشنهاد می کنیم به چندی از تفاوت های دیگر آن توجه فرمایید.

ابعاد توستر بوش و تعداد جایگاه های نان: انواع توستر بوش را به دو صورت کلی می توانید در نظر بگیرید چراکه این ابعاد در تفاوت طول است که از جهت کارایی برای شما تفاوت خواهد داشت. توستر نان بوش در انواع مختلف خود یا در طول کوتاه تر حدود 30 سانتی متر یا در طول بلندتری که حدود 43 سانتی متر می باشد طراحی شده اند که بر اساس نیاز شما قابل انتخاب است. ساده بگوییم اگر نان بلند و بزرگ را می خواهید برای تست کردن استفاده کنید و ابعاد طولی کوچک تر برای شما کار را سخت می کند می توانید سراغ مدل های کشیده تر بوش بروید، توجه فرمایید که تعداد جایگاه های توستر بوش در مدل های کشیده آن یک جایگاه و در مدل های کوتاه تر دو جایگاه برای استفاده وجود دارد و با توجه به این مورد می توانید مدلی مناسب را در میان انواع توستر بوش انتخاب نمایید.

مقایسه انواع توستر نان بوش

در اینجا سعی داریم با بررسی هریک از مدل ها به صورت جداگانه به شما عزیزان در خریدی هرچه راحت تر کمک کنیم. از آن جایی که هدف ما سهولت انتخاب شما عزیزان است در ادامه مدل هایی با سبک های یکسان را در دسته‌بندی های جدا برای شما آورده ایم و با درج تصاویر آن ها در کنار هم نمایش آن ها را برایتان ساده تر کرده ایم اما توجه فرمایید که با کلیک بر روی عنوان مدل ها می توانید به صورت مستقیم وارد سایت فروش شوید و تصاویر کامل تر و جداول مشخصات آن ها را نیز به صورت کاملاً جزئی مطالعه و بررسی نمایید و قیمت توستر بوش را نیز در مدل های ذکرشده با یکدیگر مقایسه نمایید:

دسته بندی اول:

z3

توستر بوش مدل TAT8613

توستر نان بوش در مدل 8613 یک توستر مدرن و بسیار زیبا از جدیدترین دیزاین های بوش است که به رنگ مشکی و تلفیق زیبایی با استیل تولید شده است. این مدل از توستر بوش باقدرت 860 وات و 30.7 سانتی متر تولید شده است که شما می توانید با داشتن دو جایگاه نان کار تست کردن و همچنین یخ زدایی نان خود را با کیفیت هرچه بیشتر در اختیار داشته باشید هرچند که شما می توانید در این مدل از پایه های موجود برای گرم کردن شیرینی و نان گرد نیز استفاده نمایید. شما به راحتی می توانید با دکمه هایی که بر روی سطح توستر نان در این مدل طراحی شده است نیز میزان تست شدن نان را بر اساس سلیقه تان انتخاب نمایید. همانطور در قسمت شباهت های توستر بوش بدان اشاره کردیم، این مدل نیز تمامی تکنولوژی و موارد ذکرشده ازجمله بدنه عایق، گرمادهی یکنواخت، کشوی خرده نان و غیره را به همراه دارد و این مدل با طراحی بسیار زیبا و ساده اش جز پرفروش ترین و پرطرفدارترین مدل ها است که با ست بی نظیرش با کتری برقی ای که با این سبک طراحی شده است، ظاهری بی نظیر را برای شما رقم خواهد زد.

توستر بوش مدل TAT8611

توستر بوش 8611 توستری به رنگ سفید می باشد که همانند مدل 8613 با استیل ترکیب شده است و مشخصاتی همانند مدل بالا را در بردارد و تنها تفاوت آن ها در رنگ این دو مدل است بنابراین شما عزیزان می توانید با توجه به سلیقه و ست رنگی منزل خود رنگ سفید یا مشکی آن را انتخاب نمایید. توجه کنید این دو مدل به دلیل ترکیب زیبایش با استیل امکان ست کردن آن را با فضاهای مختلف هر خانه ای هر چه ساده تر کرده است.

دسته بندی دوم:

z4

توستر بوش مدل  TAT6A113

توستر نان بوش در مدل 6A113 با دیزاین یکپارچه رنگ مشکی طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است. این مدل از توستر بوش دارای 1090 وات قدرت می باشد که با داشتن 2 جایگاه نان و پایه ای برای گرم کردن نان و شیرینی می تواند مدلی مناسب برای خرید یک توستر نان با کیفیت باشد. و این مدل نیز همانند انواع توستر نان دیگر این امکان را به شما می دهد که نان فریز شده را با نگه داشتن کیفیت آن به راحتی گرم نمایید. درجه های مختلف موجود در کنار این دستگاه نیز به شما این امکان را خواهد داد تا حد تست نان خود را مطابق با سلیقه خود انجام دهید. این توستر نیز همانند دیگر انواع توستر بوش از چسبیدن نان، تست یکنواخت و سوختن نان در خود با توجه به تکنولوژی های موجود جلوگیری خواهد کرد.

توستر بوش مدل TAT6A111

توستر نان بوش در مدل 6A111 با ترکیب زیبای سفید و طوسی تولید شده است و ترکیب رنگی موجود در این دستگاه امکان ست کردن آن را با ترکیب های دیگر هرچه ساده تر خواهد کرد. این مدل مشابه TAT6A113 که در بالا درباره مشخصات آن گفته ایم می باشد و تنها تفاوت آن در رنگ این دستگاه است و شما می توانید بر اساس سلیقه و ست رنگی آشپزخانه خود، این مدل را انتخاب نمایید.

توستر بوش مدل  TAT6A913

توستر بوش در مدل TAT6A913 با ترکیب زیبای استیل و مشکی تولید شده است که این مدل نیز با مشخصات یکسانی با مدل TAT6A113 و TAT6A111 می باشد و تنها تفاوت این مدل با دو مدل دیگر در رنگ آن است. از آنجایی که استیل و مشکی در بسیاری از لوازم آشپزخانه افراد به چشم می خورد هماهنگ کردن آن با دیگر لوازم آشپزخانه بسیار ساده تر می باشد. شما می توانید تصاویر این سه مدل را به راحت در کنار هم مشاهده فرمایید و یا کلیک بر روی نام آن ها، جزییات هرچه بیشتر و تصاویر آن ها را نیز در فروشگاه 20 بخر مشاهده نمایید.

دسته بندی سوم:

z5

توستر بوش مدل  TAT6A001

توستر نان بوش در مدل 6A001 یکی از انواع توستر نان با دیزاین کشیده است. این مدل از توستر دارای طول 43 سانتی متر است که این امکان را به شما می دهد تا نان با ابعاد کشیده تر را بدون نیاز به برش دادن درون آن ها بگذارید. توجه کنید همانطور که در ابتدای متن نیز اشاره کردیم مدل های کشیده توستر بوش دارای یک جایگاه می باشد و اگر شما از دسته افرادی هستید که داشتن یک جایگاه بلندتر را به داشتن دو جایگاه نان ترجیح می دهید پس مس توانید در میان مدل هایی با طراحی کشیده بوش انتخاب کنید. توستر بوش در این مدل که با ترکیب سفید و طوسی طراحی شده است دارای 1090 وات قدرت، سینی خرده نان برای سهولت تمیز کردن و بهداشت دستگاه و تمامی خصوصیات ذکرشده مشابه با انواع دیگر است. در کنار این دستگاه نیز شما امکان تنظیم درجه تست و استفاده از حالت یخ زدایی را در دسترس دارید و می توانید این مدل را با تضمین تست، گرم کردن نان و یخ زادیی بسیار با کیفیت و آنچه درخور برند بوش است را در اختیار داشته باشید.

توستر بوش مدل TAT6A003

توستر بوش مدل TAT6A003 با داشتن رنگ یکپارچه مشکی مورد پسند بسیاری از افراد است. این مدل نیز مانند مدل های دیگر در این دسته‌بندی از توستر نان بوش دارای طراحی کشیده و یک جایگاه نان، سینی خرده نان، تنظیمات کارآمد و مشخصاتی مشابه با انواع توستر در این برند معتبر است که می تواند لذت خوردن نانی تازه را به منزل شما هدیه دهد.

توستر بوش مدل  TAT6A004

توستر نان بوش مدل TAT6A004 یکی از رنگ های خاص قرمز است که با طوسی ترکیب زیبایی را برای آشپزخانه شما رقم می‌زد. این مدل مشابه 3 مدل دیگر در این دسته است که با تفاوت رنگی خود، امکان انتخاب را در این طیف رنگی را برای افراد مهیا می سازد و اگر شما نیز از دسته افرادی هستید که ست قرمز یا استفاده از رنگ های گرم و شاد را برای دیزاین منزل خود انتخاب کرده اید، قطعاً استفاده از آن برایتان لذت بخش خواهد بود.

توستر بوش مدل TAT6A803

توستر بوش مدل TAT6A803 ترکیبی زیبا از استیل و مشکی است که طرفداران زیادی نیز در دنیا دارد چراکه بسیاری از ست های آشپزخانه با این ترکیب رنگی سازگاری زیادی دارد. این مدل از توستر نان نیز در این دسته‌بندی از توسترهای کشیده بوش دارای خصوصیات مشترکی در کارایی و مشخصات می باشد و شما عزیزان می توانید برای مشاهده تصاویر کامل تر و مطالعه جزییات هر چه بیشتر هرکدام از مدل ها با کلیک بر روی نام محصولات خود، آن را در سایت فروشگاهی 20 بخر مشاهده نمایید.

دسته بندی چهارم:

z6

توستر بوش مدل TAT6101

توسترنان بوش مدل TAT6101 با ترکیب زیبایی از سفید و طوسی روشن تولید شده است که دارای دیزاین متفاوت تری به نسبت انواع دیگر توستر بوش است. طراحی این مدل به صورت نیم دایره ای و دارای دو جایگاه نان می باشد که بر روی این مدل نیز شما می توانید درجه های تنظیم میزان تست، دکمه توقف و یخ زدایی را مشاهده نمایید. از لحاظ ابعادی و جایگاه نان این مدل ها در مشابهت با مدل های مستطیلی غیر کشیده است. این مدل با داشتن 900 وات قدرت و ظاهر خاص خود، مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است و شما می توانید با خرید این مدل نیز از تمامی تکنولوژی و مشخصات ذکرشده در این برند معتبر استفاده نمایید و هر روز نانی خوشمزه و باکیفیت را با استفاده از این توستر نان در منزلتان مهیا کنید.

توستر بوش مدل  TAT6901

توستر بوش مدل TAT6901 با ترکیب رنگ استیل و مشکی یکی دیگر از مدل های طراحی نیم دایره توستر نان بوش است که با ویژگی های یکسان در این دسته تولید شده است و شما می توانید بر اساس سلیقه و دیزاین آشپزخانه خود خرید این مدل از توستر را انتخاب نمایید. نکته مهم درباره این نوع دیزاین را فراموش نکنید که از لحاظ جای تعبیه شده نان فضایی کاملاً یکسان با مدل های مستطیلی غیر کشیده خواهد داشت.

توستر بوش مدل  TAT6L132

توستر نان بوش مدل TAT6L132 با طراحی نیم دایره و یکپارچه مشکی طراحی شده است و با دیزاین خاص خود طرفداران زیادی در دنیا را به خود جلب کرده است. این مدل از توستر نان نیز همانند انواع دیگر با داشتن تنظیمات درجه تست، دکمه توقف، یخ زدایی، سینی خرده نان و تمامی موارد جزئی دیگر می تواند انتخابی مناسب برای دوستداران این سبک از توستر نان باشد.