به گزارش پارس نیوز، 

ما ضمن بیان ویژگی‌های 2 وسیله برقی ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ایندزیت، فاکتورها و تجربیات کارشناسان گارانتیران را برای راهنمایی خرید لوازم خانگی ر اختیار شما قرار می‌دهیم.

1

 

ویژگی‌های ماشین لباسشویی ایندزیت

2

ماشین لباسشویی ایندزیت دارای 14 برنامه شستشو مختلف است. به همین دلیل استفاده‌کنندگان می‌توانند بر طبق نوع پارچه و الیاف لباس‌ها یکی از برنامه‌های شستشو را انتخاب کنند. ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک ایندزیت با فناوری چرخه اکو علاوه بر شستشوی تمیز تمام لباس‌های شما در مصرف انرژی نیز صرفه‌جویی می‌کند.

تمام مراحل شستشو ماشین لباسشویی به‌وسیله کنترل عالی موتور صورت می‌گیرد که موجب کاهش لرزش ماشین نیز می‌شود. همچنین به‌منظور کاهش صدا دستگاه در زمان خشک کردن، از سیستم بالانس بار استفاده شده است. وجود سنسور در دستگاه مصرف آب برای هر فاز شستشو را بهینه می‌سازد. درواقع میزان آب مصرفی برای شستشو با توجه به مقدار لباس‌ها تعیین می‌گردد.

 

تعمیر ماشین لباس شویی ایندزیت

3

در نمایندگی ایندزیت، کارشناسان فنی گارانتیران خدمات زیر را برای تعمیر لباسشویی ایندزیت ارائه می‌کنند:

 • تعویض و یا تعمیر پمپ تخلیه ماشین لباس شویی ایندزیت
 • رفع مشکل و تعمیر دیگ ماشین لباسشویی ایندزیت
 • تعویض درست لاستیک دور درب ماشین لباسشویی ایندزیت
 • تعمیر برد کنترل ماشین لباسشویی ایندزیت
 • تعمیر بلبرینگ ماشین لباسشویی ایندزیت
 • ارائه کلیه خدمات عیب ‌یابی، تعمیر و سرویس دهی ماشین لباسشویی ایندزیت در محل

 

 

ویژگی های ماشین ظرفشویی ایندزیت

4

ماشین ظرف شویی ایندزیت در انواع مختلفی از مدل‌ها تولید و عرضه می‌شود. عملکرد ترکیبی موتور اینورتر و سیستم هیدرولیکی آن برای از بین بردن لکه‌های سرسخت غذا بر روی ظروف بسیار عالی عمل می‌کند. تنظیمات extra light ماشین ظرفشویی ایندزیت، شستشوی اقلام بزرگ و ظریف ظروف را به‌طور کامل و تمیز انجام می‌دهد. این برند ظرفشوی دارای 8 برنامه مختلف شستشو ظروف که عبارت از:

 1. شستشوی اتوماتیک
 2. شستشوی سریع
 3. شستشوی معمولی
 4. شستشوی قوی
 5. شستشوی پیش شستشو
 6. شستشوی ظروف شیشه‌ای و حساس
 7. شستشوی اقتصادی
 8. و شستشوی اضافه می‌باشد.

طبقه انرژی A و بالاتر این لوازم برقی، در صرفه‌جویی انرژی نیز به مشتریان اطمینان خاطر می‌دهد. همچنین امکان شستشوی اقلام بزرگ‌تر ظروف مانند قابلمه و تابه نیز در ظرفشویی ایندزیت وجود دارد. طراحی داخلی ماشین ظرفشویی به‌صورت ردیف‌هایی صورت گرفته است که قابلیت تنظیم و تغییر ردیف‌ها و قفسه‌ها وجود دارد. می‌توانید با تغییر قفسه‌ها، فضای بیشتری را در ردیف مدنظر خود برای ظروف شیشه‌ای صورت دهید.

ماشین ظرف شویی ایندزیت، قابلیت شستشو ظروف با نصف ظرفیت را نیز داراست. به این معنا که اگر ظروف کثیف شما کم باشد می‌توانید با تنظیمات نصف ظرفیت دستگاه، فقط ظروفی که در یک قفسه قرار دارد را بشویید. به‌این‌ترتیب با این کار در مصرف آب و برق نسبت به دیگر برندهای ظرفشویی که این قابلیت را ندارند، صرفه‌جویی می‌کنید.

 

تعمیر ماشین ظرف شویی ایندزیت

خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیرات ماشین ظرف شویی ایندزیت شامل موارد زیر می‌باشد:

 • تعمیر موتور ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • تعویض و تعمیر پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • تعویض قطعات هیدروستات و شیر برقی ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • تعویض و یا تعمیر تایمر ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • فروش مایع‌های شوینده برای ماشین ظرفشویی ایندزیت
 • ارائه کلیه خدمات عیب یابی، تعمیر و سرویس دهی ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل

 

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی ایندزیت

5

باتوجه به ضروری بودن کارکرد درست تمام لوازم خانگی، در صورت بروز هرگونه مشکل می‌توانید به‌صورت آنلاین با کارشناسان گارانتیران در ارتباط باشید. نمایندگی ایندزیت با اعزام تکنسین‌ها در کوتاه‌ترین زمان ممکن و دریافت کمترین هزینه، مشکل دستگاه شما را برطرف می‌کنند. نمایندگی گارانتیران دارای تکنسین‌های متعهد و مجرب در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات لوازم‌خانگی ایندزیت می‌باشد. شرکت گارانتیران با عنوان نمایندگی ایندزیت، تعمیرات و خدمات پس از فروش را به مشتریان ارائه می‌دهد.

تمامی تکنسین‌های مجموعه گارانتیران، در حوزه تعمیرات و سرویس‌دهی محصولات ایندزیت آموزش‌دیده هستند. البته در صورت تماس با نمایندگی‌های گارانتیران در سراسر تهران از مشاوره رایگان می‌توانید استفاده کنید؛ تا اگر مشکل جزئی در دستگاه وجود داشت بدون اعزام نیرو، خود مشکل را برطرف کنید.