به گزارش پارس نیوز، 

 ماجرای نوجوان با استعداد دهدشتی که در شوت زنی دقیق و حساب شده به توپ فوتبال چند ماهی است که ویدیوهای آن دست به دست در سراسر ایران و حتی جهان می چرخید و خوشحالی جالب وی به سبک دیبالای آرژانتینی نهایتا منجر به واکنش دیبالای آرژانتینی شد.

 در پی انتشار ویدیوهای این نوجوان دهدشتی ، شب گذشته در برنامه نود عادل فردوسی پور با رونمایی از هدیه دیبالای آرژانتینی برای امیر محمد علامه که اکنون به دیبالای دهدشتی مشهور شده است ، چگونگی رسیدن فیلم هنرنمایی و شادی جالب این نوجوان به دست دیبالا را شرح داد.
 
عادل فردوسی پور گفت : پس از انتشار ویدیدیی از مهارت امیر محمد علامه در شوت زنی توپ فوتبال و انتشار آن در برنامه ۹۰ ، از طریق رایزن فرهنگی ایران در آرژانتین این ویدیو به دست دیبالا می رسد که وی هم جهت تقدیر از این نوجوان دهدشتی ، پیراهنی در سایز امیر محمد را با را با امضای خود برای وی می فرستد.
 
لازم به ذکر است که در صفحه اول یکی از روزنامه های ورزشی آرژانتین ، تصویری بزرگ از خوشحالی دیبالای دهدشتی( امیر محمد علامه) و دیبالای آرژانتینی در کنار هم قرار داده شده است.
 
به نظر می رسد مسئولین ورزش استان و شهرستان اکنون در خصوص آینده ی امیر محمد علامه وظیفه سنگین تری دارند چرا که در دنیای امروز ، ورزشکاران خصوصا فوتبالیست ها توانایی بسیار بالایی در معرفی یک منطقه یا کشور دارند و نباید اجازه دهند چنین پتانسیلی به راحتی مشمول محرومیت منطقه گردد و در کوه مشکلات ورزشی استان محو شود.