به گزارش پارس نیوز، 

 وقتی خبر بستری شدن هنرمندی به گوش می‌رسد همه مردم از این اتفاق ناراحت می‌شوند چون بارها با او در فیلم‌ها، نمایش‌ها یا سریال‌های تلویزیونی لحظات خوبی را پشت سر گذاشته‌اند و یک نوع احساس نوستالژی با آن هنرمند پیدا کرده‌اند.

بیشتر بخوانید

داریوش اسدزاده سال‌ها برای هنر این مرز و بوم تلاش کرده و حالا چندی است به خاطر بیماری‌های عفونی در بیمارستان ایران‌مهر بستری بوده است. او به خبرنگار  گفت: در اندیشه کرج منزل یکی از دوستان استراحت می‌کنم و حالت جسمی و روحی خوبی ندارم. نمی‌توانم راه بروم و از مردم درخواست دارم برای بدست آوردن سلامتی‌ام، دعا کنند.

بیشتر بخوانید

علیرضا جاویدنیا هم که یک روز بعد از بزرگداشت منوچهر نوذری در رادیو به خاطر عارضه قلبی راهی بیمارستان قلب "امیرآباد" شد درباره آخرین وضعیت جسمی خودش به خبرنگار خبرگزاری تسنیم، گفت: بهتر شده‌ام و یک مرخصی موقت گرفته‌ام. فردا برای ادامه مراحل درمان به بیمارستان می‌روم تا آنژیوگرافی شوم. پزشکان تشخیص می‌دهند که چه زمانی می‌توانم برای اجرا و گویندگی به رادیو بازگردم. نمی‌خواستم با اطلاع‌رسانی مردم را ناراحت کنم و به زحمت بیندازم؛ از همه تشکر می‌کنم.

بیشتر بخوانید

حسین محب‌اهری هم بنابر اطلاع‌رسانی بیمارستان لاله یک مرخصی موقت گرفته است. ساجد قدوسیان تهیه‌کننده «صبح جمعه با شما» درباره وضعیت این هنرمند پیشکسوت به خبرنگار خبرگزاری تسنیم،‌ تصریح کرد: حسین محب‌اهری حال جسمی خوبی ندارد ولی خوشبختانه از وضعیت روحی مناسبی برخوردار است. امیدواریم هرچه زودتر سلامتی جسمی خودش را به طور کامل به دست بیاورد.

وی افزود: در آخرین ملاقاتی که در بیمارستان لاله "حسین محب‌اهری" را دیدم قرار شده این هفته به سر ضبط روز یکشنبه "صبح جمعه با شما" برسد اما باید ببینیم نظر پزشکان چه خواهد بود. امیدواریم علیرضا جاویدنیا هم به سر ضبط برنامه برسد.

برای این بازیگران پیشکسوت عرصه سینما، تئاتر و تلویزیون آرزوی صحت و سلامتی را داریم.