به گزارش پارس نیوز، 

 اجرای سانس اول کنسرت شب گذشته اول آدرماه مهدی یراحی در برج میلاد با سی دقیقه تاخیر در ساعت ۱۸:۳۰ آغاز شد.

در ابتدای کنسرت یراحی در میان استقبال هوادارانش قطعه «پاییز» را روی صحنه ای اجرا کرد که صحنه آرایی اش تداعی کننده پاییز در مکانی شبیه به یک پارک بود.

قطعه دوم با نام «باید می شناختیم همو» بلافاصله پس از قطعه اول اجرا شد. یراحی پس از این قطعه به حضار خوش‌آمد گفت و اشاره کرد باید صبر ایوب داشته باشد تا بتواند فاصله بین کنسرت ها و دوری از مخاطبانش را تحمل کند.

یراحی در طول ۲ ساعت برگزاری این کنسرت قطعه های «چشم تو»، «صورتک»، «بهونه»، «چرا نمی رسی؟»، «عطر تو»، «مثل مجسمه»، «آیینه قدی»، «نگو نگفتی»، «علی مودک (عربی)»، «از خودت خبر بیار»، «نفس»، «تلقین»، «آخرین اسیر»، «شال گردن»، «منو رها کن»، «هوای تو»، «بیست و یک روز بعد»، «آشوب»، «امپراتور» و حیک (عربی)» را اجرا کرد.

حامد حمیدزاده گیتاربیس، دانیال دانشور پرکاشن، عظیم روحانی اسپنیش گیتار، انوشیروان تربتی کیبورد، علی افلاطونی گیتاریست و سرپرست گروه، مجید رضاپور درامز، امیر کهن زاده تهیه کننده، فرهاد گوی آبادی مدیر گروه، حسام غیوری مدیر تدارکات، حامد بهمنی مدیر هماهنگی، فرید ناصری سازنده کلیپ ها و رضا کلهر صدابردار در این کنسرت با یراحی همکاری کرده بودند.

هماهنگی اعضای گروه، صحنه آرایی و نورپردازی مناسب و صدای خوب از ویژگی‌های این کنسرت بود. ۲ ساعت اجرای با انرژی از یراحی، امتیاز بزرگی برای این خواننده محسوب می شود؛ امتیازی که از چشم مخاطبان این برنامه دور نماند.