به گزارش پارس نیوز، 

رضا رشیدپور که هر صبح با برنامه حالا خورشید مهمان خانه هاست، امروز در شروع صحبت هایش، به حمایت از جواد خیابانی و جوی که علیه اش به راه افتاده، پرداخت.

همان طور که می‌دانید، خیابانی در پایان دیدار تیم ملی ایران مقابل بولیوی با زبان انگلیسی شروع به صحبت با فاریاس سرمربی حریف کرد و البته نشان داد تسلط کاملی بر زبان انگلیسی ندارد. سپس جوی بدی علیه او در شبکه‌های مجازی به راه افتاد تا جواد مجبور شود در یک برنامه دیگر، به دفاع از خود پرداخته و بگوید: «می خواهید بعد از آن که مُردم، از من اسطوره بسازید؟!»

در همین رابطه، رشیدپور در برنامه امروز خود گفت: «وقتی حرف‌های جواد را در شبکه ورزش شنیدم، واقعا دلم گرفت. وقتی به سمت یک نفر هجوم می‌آوریم، اصلا حال و روز آن آدم، زن و بچه و رفقایش را متوجه نمی‌شویم.»

رشیدپور ادامه داد: «شوخی کردن که اصلا عیبی ندارد. خیابانی انگلیسی را بامزه صحبت کرد و می‌شود با او شوخی کرد، اما اینکه هجوم ببریم و شخصیتش را خرد کنیم درست نیست. مگر چند تا خیابانی داریم؟ حالا یک اتفاقی افتاده، آیا درست است که بیاییم و تحلیل شخصیتی در موردش بنویسیم؟»  

او حرف هایش را این طور تمام کرد: «من اگر جای برادر کوچک شما باشم، می‌گویم شوخی کردن هیچ ایرادی ندارد و اتفاقا جواد خیابانی هم آدمی است با سعه صدر بالا و اینکه یک YES  یا NO را به شکل دیگری گفته، نباید خردش کنیم. اصلا جای توجیه ندارد. مگر همه ما، انگلیسی مان خیلی خوب است؟ همه ما در حین خواندن متون انگلیسی، سوتی می‌دهیم و در همین رابطه می‌گویم که حق نداریم فردی را خرد کنیم.»