به گزارش پارس نیوز، 

سرهنگ سید محسن تقی زاده رییس پلیس Police آبادان با افزایش پرونده های سرقت Stealing از خانه دستور داد تا تیمی از ماموران دایره سرقت منزل پلیس آگاهی آبادان برای دستگیری عاملان این سرقت ها وارد عمل شوند.

ماموران در گام نخست تحقیقات پی بردند که اعضای یک باند به صورت حرفه ای و سازمان یافته این سرقت ها را انجام می دهند.

کارآگاهان در تحقیقات میدانی و اطلاعاتی پی بردند که زوج جوان که 2 سال است تحت تعقیب ماموران پلیس قرار دارند از اعضای اصلی این باند حرفه ای هستند.

تیم پلیسی در این شاخه از تجسس ها ردیابی های فنی را کلید زدند و خیلی زود موفق به شناسایی مخفیگاه این زن و مرد در منطقه سده آبادان شدند و روز جمعه 16 شهریور ماه کارآگاهان در عملیاتی غافلگیرانه زوج جوان را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

عروس و داماد ابتدا خود را بیگناه می دانستند اما وقتی در برابر فیلم دوربین مداربسته زمان سرقت قرار گرفتند به ناچار لب به اعتراف گشودند.

مرد جوان به ماموران گفت: برای اجرای نقشه مان ابتدا خانه ها را که کسی در آنها نبود شناسایی می کردیم و سپس با همدستی مرد دیگر اقدام به تخریب درهای ورودی و سرقت لوازم با ارزش داخل خانه می کردیم.

وی افزود: مردم با توجه به اینکه همراه ما یک زن حضور داشت و همدستم نیز یکی از پاهایش می لنگید شک نمی کردند و به راحتی نقشه سرقت را به اجرا می گذاشتیم.

بنا به این گزارش، زوج جوان پس از اعتراف به دزدی theft هایشان روانه زندان Prison شده و تحقیقات برای دستگیری دیگر متهم فراری این پرونده در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آبادان قرار دارد.