آرش و مسیح خوانندگان خوش صدا و پاپ ایران است. آرش و مسیح طرفداران خود را راهی بیمارستان کردند. طرفداری از آرش و مسیح حادثه آفرید. این عکس در اینستاگرام آرش و مسیح منتشر شده است.

آرش و مسیح عدل پرورزاده

حرکات عجیب مریم معصومی در کنسرت آرش و مسیح

بیوگرافی آرش و مسیح عدل پرورزاده

مسیح متولد 20 اردیبهشت 1367 در تهران، خواننده است او فعالیت خود را به همراه برادرش آرش از 16 سالگی با ترانه سرایی و آهنگسازی آغاز کردند، فعالیت آنها از سال 92 تا 95 بصورت حرفه ای اما بدون مجوز شروع شد. او دوره های تئوری موسیقی، از ساز و هارمونی را نزد اساتید بنامی چون فرهودی و میخاییل باریشنیکوف به پایان رسانده است.

آرش  متولد 21 مرداد 1369 در تهران، خواننده است.تحصیلات خود را در زمینه آهنگسازی اعم از تئوری موسیقی، هارمونی، سازشناسی و ارکستراسیون را نزدی اساتیدی چون اسماعیل زاده، محسن الهامیان،د کتر ایمان فرهودی به پایان رسانیده است او تحقیقات زیادی در مورد بافت شناسی موسیقی در حوزه شرق و غرب داشته است.

حرکت عجیب یک زن در کنسرت آرش و مسیح+فیلم

حوزه فعالیت دو خواننده پاپ آرش و مسیح عدل‌پرور زاده

این دو برادر یک گروه موسیقی ایرانی در سبک پاپ و آر اند بی هستند. مسیح فعالیت خود را به همراه برادرش آرش از 16 سالگی با ترانه‌سرایی و آهنگسازی آغاز کرد، فعالیت آرش و مسیح  از سال ۱۳۸۳ شروع شد و تا ۱۳۹۳ سعی کردند تا مجوز بگیرند،  آرش و مسیح از مهر ۱۳۹۵ فعالیت رسمی خود را با دریافت مجوز اجرای موسیقی زنده در ایران آغاز کردند. کنترل جمعیت در مراسم اکران فیلم «حکم تجدید نظر» وحضور طرفداران «آرش و مسیح» از دست برگزار کنندگان خارج شده و مردم زیر دست و پا مانده اند. در ادامه می توانید فیلم استقبال بی سابقه طرفداران آرش و مسیح را ببینید.

فاطمه گودرزی پشت صحنه کنسرت آرش و مسیح /عکس

از زیرزمین تا مجاز

این دو برادر فعالیت خود را بدون کسب مجوز و به اصلاح از فعالیت زیرزمینی با انتشار موزیک های : «بیا بازم»، «هنوز همونم»، «خودتو برسون» و «دیوونه‌ وار» شروع کردند

انتشار این موزیک ها به صورت گسترده در شبکه های ماهواره ای آنها را در لیست سیاه وزارت ارشاد قرار داده بود، اما با حمایت شرکت ترانه شرقی توانستند مجوز بگیرند.

«بهنام بانی» و «آرش و مسیح» خوانندگان ماه عسل 97