به گزارش پارس نیوز، 

در دنیا انواع مختلفی از ماساژها وجود دارد که هر یک از آن‌ها دارای حرکات مخصوص به خود بوده و فواید مختلفی نیز دارند. زمانی که بخواهیم این ماساژها را از نظر قیمت مورد بررسی قرار دهیم متوجه خواهیم شد که هزینه هر کدام از آن‌ها بسیار متفاوت می‌باشد. حتی تا این حد می‌توان گفت که هزینه هر کدام از این ماساژها در کشورهای مختلف نیز متفاوت می‌باشد. با این وجود ماساژهایی در دنیا وجود دارد که تفاوتی نمی‌کند در کدام نقطه از جهان انجام شوند، حتما هزینه آن‌ها بسیار زیاد خواهد بود. در این مقاله قصد داریم شما را با چند نوع از گران‌قیمت‌ترین ماساژهای دنیا آشنا کرده و کشوری که این نوع ماساژ در آن رواج دارد را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید تا با گران‌ترین ماساژهای دنیا آشنا شوید.

گران قیمت‌ترین ماساژهای دنیا

1

به نقل از مقاله "گرانترین ماساژهای دنیا" در وبلاگ روتای:

به این نکته باید توجه کرد که تعداد این نوع ماساژها بسیار زیاد می‌باشد ما در این مقاله فقط به معرفی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت. البته این نیز گفتنی است که هزینه انجام این نوع ماساژها در نقاط مختلف دنیا متفاوت می‌باشد ولی وجه مشترک آن‌ها پرهزینه بودنشان است.

1-  ماساژ پاک کننده بهشتی:

ماساژ بهشتی جزو ماساژهای درمانی در دنیا است. همچنین این این نوع ماساژ در طب کلاسیک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. شیکاگو شهری است که ماساژ بهشتی در آن رواج داشته و افراد پولدار و رده بالا از آن استفاده می‌کنند. شاید باورش سخت باشد ولی هزینه هر تایم ماساژ بهشتی نزدیک به ۳۰۰ دلار می‌باشد.

ماساژ بهشتی همراه با آب درمانی انجام می‌شود و فواید مهمی نیز مانند از بین بردن پوسیدگی‌های پوست و جلوگیری از پوسته پوسته شدن پوست دارد. نام دیگر این ماساژ، ماساژ دریایی است.

2- ماساژ خاویار:

هزینه انجام ماساژ خاویار در سال ۲۰۰۷ میلادی نزدیک به ۴۰۰ دلار بود. هزینه آن رفته رفته افزایش یافته و امروزه شاید هزینه بیشتر از 400 دلار باشد. ماساژ خاویار فواید درمانی بسیار زیادی نیز دارد. در مورد تاریخچه این نوع ماساژ باید بگوییم که جونز، خاویار بلغاری اعلا را که در ایران پرورش یافته بود برای تقویت موهایش سفارش داد. سپس این نوع آب یا تبدیل به یک شامپو شد که در ماساژ خاویار از آن بهره برده می‌شود.

3-  ماساژ طلای صورت:

ماساژ طلای صورت یکی از مشهورترین ماساژهایی است که در کشور آمریکا انجام می‌شود. شاید باور نکنید ولی در ماساژ طلای صورت از طلای ۲۴ عیار بهره برده می‌شود. دلیل این امر این است که طلا مزایای بسیار زیادی برای پوست انسان دارد و می‌تواند مواد مغذی و مورد نیاز پوست را تامین کند. افرادی که می‌خواهند این نوع ماساژ را انجام دهند باید هزینه‌ای معادل ۴۰۰ دلار را پرداخت کنند.

2

4-  ماساژ سلطنتی:

چین را می‌توان مهد ماساژ در دنیا دانست. در کشور چین انواع مختلفی از ماساژها انجام می‌پذیرد و مردم نیز علاقه زیادی به ماساژ دادن بدن خود دارد. یکی از گران‌قیمت‌ترین ماساژهایی که در کشور چین انجام می‌شود ماساژ سلطنتی می‌باشد. این نوعماساژ شامل مراحلی مانند حمام کردن در روغن‌های مخصوص و گلبرگ‌های گل رز است. سپس لایه برداری پوست با شراب قرمز انجام شده و بعد از آن نیز دست‌ها و پاها مورد ماساژ قرار می‌گیرند. زمان مورد نیاز برای انجام این نوع ماساژ در حدود ۹۰ دقیقه است. البته فقط افراد پولدار می‌توانند این نوع ماساژ را انجام دهند چرا که هزینه‌ای معادل ۴۵۱ دلار آمریکا دارد.

5-  ماساژ میکروبلاسیون:

نیویورک شهری است که می‌توانید در آن مراکز مخصوص ماساژ میکروبلاسیون را پیدا کنید. این نوع ماساژ در آب گرم انجام شده و در آن از الکترومغناطیس برای شبیه‌سازی کلاژن، و از گرما و ارتعاشات برای تحریک پوست بهره برده می‌شود. در آمریکا ماساژ میکروبلاسیون را با عمل جراحی پلاستیک مقایسه می‌کنند چرا که تاثیری مشابه با آن را دارد. اگر می‌خواهید این نوع ماساژ را شما نیز انجام دهید باید هزینه‌ای در حدود ۵۰۰ دلار آمریکا پرداخت کنید.

با پنج نوع از گران‌قیمت‌ترین ماساژهایی که در دنیا انجام می‌پذیرد آشنا شدید. شاید نتوانید مرکز ماساژی در ایران پیدا کنید که این نوع ماساژها را به شما ارائه دهند. البته باید بگوییم که ماساژهایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم بیشتر جنبه فخر فروشی داشته و در قبال هزینه‌ای که پرداخت می‌شود فواید آنچنانی ندارد.

اگر قصد دارید بدن خود را مورد چالش قرار داده و از فواید آن بهره‌مند شوید و همچنین هزینه کمتری بکنید، از نظر ما بهترین انتخاب برای شما خرید صندلی ماساژ خواهد بود.

کاملترین مدل دستگاه‌های ماساژور، صندلی‌های ماساژور می‌باشد که می‌توانند تمامی اندام بدن شما را مورد ماساژ قرار داده و بهترین نوع ماساژ را اجرا کنند. نگران هزینه خرید صندلی ماساژور نباشید چرا که ما این امکان را برای شما فراهم کرده‌ایم که بهترین و باکیفیت ترین صندلی‌های ماساژور را با مناسبترین قیمت ممکن خریداری کنید.

حتما پیش از خرید دستگاه مورد نظر خود محصولات روتای را مشاهده کرده و با مشاوران ما ارتباط برقرار کنید.