اف‌بی‌آی درباره ارسال یک بسته مشکوک آغشته به پودر سفید که حاوی پیام‌هایی تهدیدآمیز علیه «راند پال»، نماینده جمهوری‌خواه ایالت کنتاکی در مجلس سنای آمریکا است تحقیق می‌کند.

وبگاه شبکه خبری فاکس‌نیوز گزارش داده روی پاکت‌نامه مشکوکی که برای این سناتور ارسال شده تصویری از چهره خون‌آلود و بانداژشده او دیده می‌شود و در پایین تصویر نوشته شده است: «کاری  که همسایه‌ات شروع کرد را من تمام خواهم کرد[الفاظ رکیک]»

ماده آغشته‌شده به پاک نامه برای انجام آزمایش‌های بیشتر به یک آزمایشگاه اف‌بی‌آی منتقل شده است.

راند پال سال ۲۰۱۷ هدف حمله یکی از همسایه‌هایش قرار گرفت و به شدت مجروح شد. رسانه‌ها گزارش داده بودند ۵ دنده راند پال در آن حادثه شکست.

پال در بیانیه‌ای گفت: «این تهدیدها را کاملاً جدی خواهم گرفت. تا کنون چندین بار مورد حمله قرار گرفته‌ام.»

راند پال از توییتر به دلیل آنکه اجازه می‌دهد چهره‌های مشهور هنری او و خانواده‌اش را تهدید کنند نیز انتقاد کرده است. او نوشته است: «همین چند روز پیش ریچارد مارکس (خواننده آمریکایی) خواستار خشونت علیه من شد و حالا هم این نامه آغشته به پودر مشکوک را دریافت می‌کنم.»

خواننده‌ای که پال از او نام برده روز یکشنبه در توییترش از همسایه این سناتور بابت حمله به او در سال ۲۰۱۷ تشکر کرده بود.

تهدید به خشونت علیه نماینده‌های کنگره آمریکا به خصوص بعد از دوران ریاست‌جمهوری «دونالد ترامپ» که فضای جامعه این کشور را کاملاً قطبی کرده شدت پیدا کرده است. 

هواداران ترامپ روز ۶ ژانویه، هنگام برگزاری مراسم رسمی شمارش آرای الکترال «جو بایدن» به ساختمان کنگره حمله کرده و وارد دفاتر قانونگذاران آمریکایی شدند. نیروهای پلیس آمریکا در آن روز موفق شدند نماینده‌های کنگره را از جلسه فراری بدهند.

راند پال در دوران ریاست‌جمهوری ترامپ یکی از هواداران و نزدیکان او بود.