« مقتدی الصدر » رهبر جریان عراقی الصدر، امروز (جمعه)، در متنی مکتوب به مناسبت خطبه روز جمعه به «بنیامین نتانیاهو» نخست‌‌وزیر رژیم صهیونیستی هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری «شفق نیوز»، رهبر جریان الصدر در این ارتباط گفت: «از عبدالله مقتدی الصدر به دشمن خداوند بنیامین "نتن یاهو" (نتن به معنای آلوده در زبان عربی)، درباره آمدن به سرزمین معصومان، عراق، به تو هشدار می‌دهم. مبادا به فکر بازگشایی سفارت- یا بدتر از آن-  [بازگشایی این سفارت] در عراق بیفتی زیرا مطابق با آیات قرآن، [آن روز] روز پایانی‌تان خواهد بود».

الصدر ادامه داد: «پس از این مسئله، به مستضعفان مشرق و مغرب این کره‌ خاکی می‌گویم عادی‌سازی [روابط با رژیم صهیونیستی] ذلت و خواری است."هیهات منا الذله" خداوند آن را از ما دور بدارد. بدانید که ما شهدای انقلاب سنگ‌ را فراموش نخواهیم کرد. فلسطین در وجدان ما زنده‌ است».

این واکنش مقتدی الصدر به اخباری است که چندی پیش در برخی از شبکه‌های مجازی عراقی دست به دست شده بود. در برخی از این شبکه‌ها، تصویری از یک سایت غیررسمی با عنوان «سفارت مجازی عراق در اسرائیل» منتشر شده بود. در این سایت، دو جمله به زبان‌ انگلیسی و عربی نوشته شوده بود «سفارت مجازی عراق در اسرائیل».