به گزارش پارس نیوز، 

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی امروز یکشنبه با موضع گیری تند علیه «رجب طیب اردوغان» رئیس‌ جمهوری ترکیه ادعا کرد: اردوغان دیوانه و دیکتاتوری ضدیهودی است که عقده‌ های ضداسرائیلی دارد!

درگیری لفظی میان اردوغان و نتانیاهو پس از آن شدت گرفت که نخست‌ وزیر رژیم صهیونیستی دیروز گفته بود: اردوغان، اشغالگر قبرس شمالی که ارتشش زنان و کودکان را در روستاهای کردنشین در داخل و خارج ترکیه قتل‌عام می‌کند، نمی‌تواند به اسرائیل درس اخلاق بدهد.

اردوغان نیز امروز در واکنش به لفاظی های این مقام اشغالگر قدس تصریح کرد: نتانیاهو؛ این بار به بیراهه زدی. تو صدای ظالمان هستی. تا زمانی که اسرائیل به خاطر جنایت علیه بشریت و ویرانگری مؤاخذه نشده است، حق ندارد کسی را متهم به ارتکاب جرم بکند. سربازان شما زنان و کودکان را لگدمال می‌ کنند، تو ظالمی و در رأس یک حکومت تروریستی هستی، این القاب برازنده تو است. نتانیاهو از حمایت‌ هایی که از مظلومان و قربانیان فلسطینی می‌ شود، ناراحت است و اظهارات توهین آمیزی علیه ترکیه به کار می‌ برد. دست به اتهام پراکنی می‌ زند، ترکیه را متهم به اشغال قبرس و کشتار زنان و کودکان می‌ کند. تصور می‌ کنم نخست وزیر اسرائیل اشتباه لُپی کرده است، احتمالا می‌ خواسته بگوید که خودشان اشغالگر بوده و در ملاء عام دست به قتل‌ عام زنان، کودکان و فلسطینیان بی‌ گناه با اسلحه، بمباران و کوچ اجباری ‌می‌ زنند.