به گزارش پارس نیوز، 

«حسن حب الله» از اعضای شورای سیاسی حزب الله لبنان در گفتگو با خبرگزاری شهاب اعلام کرد مقاومت در حالت آماده باش و بیداری دائم قرار دارد و تمامی تحرکات دشمن را در همه جبهه ها رصد می کند.
 
عضو شورای سیاسی حزب الله تصریح کرد: اسرائیل می داند دوره‌ی زدن و حمله، گذشته است و مقاومت امروز می تواند در برابر هر تجاوز اسرائیلی بایستد و به دشمن ضربه وارد آورد؛ همچنانکه در تجاوز اخیر به غزه در نیمه نوامبر و جنگ اسرائیل و لبنان (در سال 2006) اتفاق افتاد.
 
وی در ادامه افزود: رژیم صهیونیستی پس از جنگ تموز (جنگ 33 روزه) جرئت انجام اقدام خصمانه علیه مقاومت را ندارد؛ چرا که حساب می کند که مقاومت می تواند به او ضربه وارد آورد.
 
این مقام حزب الله همچنین اعلام کرد مقاومت یک سلسله کامل است که نمی توان میان مقاومت غزه و لبنان جدایی انداخت؛ چرا که دشمن واحد و مقاومت واحد است؛ اگر چه در جبهه های متعددی قرار دارد.
 
شبکه تلویزیونی الحدث امروز از آغاز عملیات ارتش رژیم اشغالگر صهیونیستی علیه تونل‌های حزب‌الله در مرز لبنان خبر داد. منابع رژیم صهیونیستی اعلام کردند عملیات علیه تونل‌های ادعایی حزب‌الله در داخل فلسطین اشغالی و نه لبنان، انجام خواهد شد.