به گزارش پارس نیوز، 

موسی ابو مرزوق عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) گفت: در این روزها سخن گفتن از بزرگی و جوانمردی اعراب بی‌معناست، خون کودکان ما هنوز خشک نمی‌شود که قاتل صهیونیستی در آسمان ما به پرواز در می‌آید و به سرزمین ما حمله‌ور می‌شود.

ابو مرزوق در صفحه توئیتر خود نوشت: عادی‌سازی روابط(کشورهای عربی با رژیم صهیونیستی)جنایتی است که قابل بخشش و توجیه پذیر نیست، با وجود هماهنگی امنیتی و نشست‌ها با رئیس شاباک(سرویس امنیت داخلی رژیم صهیونیستی) و مسئول ارتباط با دشمنان که همه اینها بیانگر اخلاق از دست رفته و حقوق تضییع شده است.

  از سوی دیگر «سامی ابوزهری» از سخنگویان جنبش حماس در صفحه  توئیتر نوشت  استقبال از وزیر فرهنگ رژیم صهیونیستی در ابوظبی در سایه قتل عام کودکان غزه شرم آور است.

وی تاکید کرد تصاویر استقبال گرم و گسترده از یک جنایتکار اسرائیلی تاثیرش بر ملت ما از تصاویر کشتار کودکان بیگناه غزه کمتر نیست.

رژیم امارات که علنا و با نادیده گرفتن احساسات جریحه‌دار شده مسلمانان به ویژه ملت فلسطین به سبب روند پرشتاب عادی‌سازی روابط با اشغالگران قدس میزبان یک وزیر و تیم ورزشی آنها بوده، در وقاحتی آشکار سرود رژیم اشغالگر قدس را در ابوظبی پخش کرد.

یک سایت رژیم صهیونیستی اعلام کرده است که برای اولین بار، بازیکنان اسرائیلی در مسابقات ابوظبی زیر پرچم اسرائیل رقابت کرده‌اند، در حالی که مجبور بودند در مسابقات گذشته تحت پرچم بین المللی مسابقه بدهند.