به گزارش پارس نیوز، 

حملات رژیم صهیونیستی به فلسطینان ساکن غزه طی روزهای اخیر شدت پیدا کرده است که آخرین مورد آن حمله هوایی دیشب جنگنده‌های این رژیم است.

جنگنده‌های نیروی هوایی رژیم صهیونیستی بامداد امروز چهارشنبه نوار غزه را ساعتی پس از شلیک تعدادی راکت به سمت شهرک «بئرالسبع»، هدف قرار داده بودند.

تجاوزات پیاپی رژیم صهیونیستی در حالی صورت می‌گیرد که «عباس کامل» رئیس دستگاه اطلاعاتی مصر قرار بود، فردا پنجشنبه در راستای تلاش برای رسیدن به آتش‌بس بین حماس و «اسرائیل»، به تل آویو، غزه و رام الله سفر کند، ولی این سفر به گفته یک منبع اسرائیلی لغو شده است.

«باراک راوید» خبرنگار شبکه ۱۰ تلویزیون رژیم صهیونیستی به نقل از یک مقام اسرائیلی گفت که سفر عباس کامل به تل آویو، رام‌الله و غزه به زمان دیگری موکول شده که دلیل آن ادامه حملات نظامی علیه غزه است که از صبح امروز تشدید شده است.

«موسی ابومرزوق» عضو ارشد حماس در صفحه توئیتر خود درباره لغو سفر رئیس اطلاعات مصر به غزه و رام الله ابراز تاسف کرد.

«بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز چهارشنبه اعلام کرد، اگر راهپیمایی‌ها و درگیری‌ها در حصار مرزی غزه با فلسطین اشغالی و نیز شلیک موشک‌ متوقف نشود، اسرائیل واکنش نشان خواهد داد.

نتانیاهو تهدید کرد، اگر حملات متوقف نشود ما آن را متوقف خواهیم کرد، می‌خواهم امروز به شما بگویم اسرائیل با قدرت بسیار عمل خواهد کرد.