به گزارش پارس نیوز، 

به نقل از سی ان ان ، «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در جمع هواداران خود در مونتانا تأکید کرد دیداری که با «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهوری روسیه در هلسینکی فنلاند داشته یکی از بهترین دیدارهای زندگی اش بوده است.

وی با تأکید بر اینکه دیدارش با پوتین علیرغم انتقادها یکی از بهترین دیدارهای زندگی اش بوده است، افزود: در این دیدار مسائل مختلف مربوط به اوکراین، سوریه و دیگر پرونده های مهم را مورد بررسی قرار داده است.

ترامپ که در مونتانا در کمپینی انتخاباتی برای حمایت از «مت روزندیل» نامزد حزب جمهوریخواه برای انتخابات سنا سخنرانی کرده درباره موضوعات داخلی مانند اشتغال، تجارت جهانی و مهاجرت صحبت کرده است و به گزارش اخیری که در روزنامه نیویورک تایمز توسط یکی از اعضای دولت آمریکا منتشر شده نیز اشاره کرده است.

اخیرا یکی از اعضای دولت ترامپ که نامش فاش نشده یادداشتی در روزنامه نیویورک تایمز منتشر کرده و در آن تأکید کرده است که مقاومتی در دولت ترامپ شکل گرفته تا به او اجازه داده نشود خسارت و ضرر بیشتری به کشور وارد کند.

تاکنون وزیر دفاع و وزیر خارجه آمریکا تأکید کرده اند که نویسندگان این یادداشت نیستند، ترامپ هم که با توییت کلمه «خیانت» به این گزارش واکنش نشان داده بود از نیویورک تایمز خواسته نویسنده این یادداشت را معرفی کند.