به گزارش پارس نیوز، 

روزنامه صهیونیستی هاآرتص فاش کرد ران درمر، سفیر اسرائیل در واشنگتن، تلاش کرده است اسنادی را به امضای دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، برساند که طبق آنها آمریکا متعهد می‌شد خواستار نابودی زرادخانه هسته‌ای‌رژیم صهیونیستی نشود.

این اتفاق سیزدهم فوریه سال 2017 میلادی روی داده است؛ زمانی که مایکل فلین، مشاور (سابق) امنیت ملی ترامپ، وادار به کناره‌گیری از سمتش شد.

بر اساس این گزارش، زمانی که درمر برای امضای این اسناد محرمانه به کاخ سفید رفته بود، درگیری لفظی بین او و جرد کوشنر، داماد و مشاور ترامپ صورت می گیرد تا جایی که این مشاجره به استفاده کوشنر از واژه‌ای رکیک علیه درمر می انجامد.

سفیر رژیم صهیونیستی خواستار نشستی محرمانه با فلین شده بود و مشاوران ترامپ که احساس می کردند از آنها سوء استفاده می شود، سعی داشتند به درمر بفهمانند که وی در تعیین افرادی که با او گفتگو کنند اختیاراتی ندارد و نمی تواند برای مشاوران کاخ سفید تعیین تکلیف کند. کوشنر که از رفتار درمر به خشم آمده بوده در نهایت ضمن دشنام دادن به سفیر رژیم صهیونیستی، به وی می گوید یهودی بودنش (یهودی بودن کوشنر) دلیل بر این نمی شود که به همه خواسته های درمر تن دهد. این در حالی است که درمر با تکذیب گزارش ها درباره ناسزاگویی کوشنر به او، اظهار کرده است روابط خوبی با داماد ترامپ دارد.