به گزارش پارس نیوز، 

نخست وزیر سنگاپور در گفت وگو با سی ان ان افزود: رهبر کره شمالی فردی با اعتماد بنفس است و من فکر می کنم که وی می خواهد راه جدیدی را برود.
وی افزود: رهبر کره شمالی با امضای این توافقنامه درصدد است برای کشورش اقدامی انجام دهد و برای همین وی تصمیم گرفت با دونالد ترامپ ملاقات کند.
سنگاپور کمتر از یک ماه پیش برای این مذاکرات انتخاب شد و در مدت یک هفته رسانه های اخبار مستمری را در مورد این نشست به سراسر جهان مخابره کردند.
کیم جونگ اون' رهبر کره شمالی و 'لی هسین لونگ' نخست وزیر سنگاپور شامگاه یکشنبه پس از ورودش به سنگاپور در کاخ ایستانا دیدار و گفت وگوی کوتاهی داشتند.
لی هسین لونگ نخست وزیر سنگاپور در این دیدار گفت: اکنون تمام جهان بر این دیدار تاریخی میان رهبران آمریکا و کره شمالی تمرکز کردند.
وی از کیم جونگ اون برای شرکت دراین نشست تشکرو پیش بینی کرد این اجلاس با موفقیت برگزار خواهد شد.
سنگاپور پشتر اعلام کرد که برگزاری این اجلاس 20 میلیون دلار هزینه داشته است و بیشترین چالش این کشور برقراری امنیت شرکت کنندگان تا پایان نشست دوجانبه بوده است.
بیش از 5 هزار نفر نیروی پلیس در قالب گروههای مختلف دفاع شهری و واکنش اضطراری به همراه گروههای ویژه محافظان آمریکایی و کره شمالی مسئولیت برقراری امنیت این نشست را برعهده داشتند و از این رو این شهر در سه روز گذشته کاملا شکل نظامی به خود گرفته است.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی امروز درپایان مذاکرات دو و چند جانبه درهتل کاپلا جزیره سنتوزا سنگاپور، توافقنامه ای امضا کردند.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا پس از امضای توافق با رهبر کره شمالی اعلام کرد: روند غیر هسته ای شدن کره به سرعت آغاز خواهد شد و متن توافق در اختیار رسانه ها قرار می گیرد.