به گزارش پارس نیوز، 

ناداو ویمن، تک تیرانداز سابق ارتش رژیم صهیونیستی که به مدت سه سال بعنوان یک سرباز ویژه بخش تک تیراندازان ارتش رژیم اسراییل فعالیت داشته است، در گفتگو با روزنامه سوییسی تاگس انسایگر، گفت: اسراییل از تک تیراندازان برای کشتن فلسطینی‌ها استفاده می‌کند. وی افزود: بطور معمول علیه تظاهرکنندگان غیرمسلح از سرباز استفاده می‌شود و از تک تیراندازان نه برای متوقف ساختن راهپیمایی بلکه تنها برای کشتن افراد استفاده می‌شود.

وی که اکنون در سازمان غیردولتی شکست سکوت Breaking the Silence فعالیت دارد، تصریح کرد: در گذشته آموزش می‌دیدیم که در صورت احتمال وقوع خطر، باید فلسطینی‌ها را بی درنگ بکشیم، اما این قوانین تنها برای مردم فلسطین اعمال می‌شد و اگر یک شهرک نشین یهودی مسلح می‌خواست تو را بکشد، فقط باید خود را پنهان می‌کردیم تا مهماتش تمام شود!

ناداو ویمن با بیان اینکه در اعتراضات چند روز اخیر فلسطینی‌ها در نوار غزه هیچ نظامی اسراییلی کشته نشد، افزود: زمانی ما می‌توانیم از اعتراضات جلوگیری کنیم که اسراییل از فشار و سرکوب فلسطینی‌ها خودداری کند. وی درباره تجارب گذشته اش هم گفته است: فلسطینی‌ها را در ایستگاه‌های کنترل می‌ترساندیم. همچنین شبانه به خانه‌های فلسطینی‌ها حمله می‌کردیم و خانواده‌ها را از تخت به بیرون از خانه می‌کشاندیم و آنان را ساعت‌ها در اتاق‌هایی زندانی می‌کردیم تا بتوانیم از پنجره‌های همان اتاق‌ها در تاریکی به سمت دیگر فلسطینی‌ها تیراندازی کنیم!