به گزارش پارس نیوز، 

خشم کاربران اینترنتی از سخنرانی داماد ترامپ در مراسم افتتاح سفارت آمریکا در قدس

سخنرانی جرد کوشنر در مراسم افتتاح سفارت آمریکا در قدس اشغالی، خشم کاربران فضای مجازی را برانگیخت.

خشم کاربران اینترنتی از اظهارات داماد ترامپ در مراسم افتتاح سفارت آمریکا در قدسبه گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پایگاه اینترنتی خبرگزاری اسپوتنیک، اظهارات «متوهمانه» جرد کوشنر، داماد و مشاور دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در جریان سخنرانی امروزش در مراسم افتتاح سفارت این کشور در شهر قدس اشغالی، خشم کاربران فضای مجازی را برانگیخت.

کاربران توییتر با انتشار پست‌هایی خشم خود را درخصوص دست داشتن خانواده کوشنر در بحران دیگری در منطقه خاورمیانه به نمایش گذاشتند. برخی نیز با اشاره به اینکه کوشنر در اظهارات خود همسر بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، را با عنوانی غیررسمی مورد خطاب داد، به روابط بسیار نزدیک این دو خانواده و تأثیر آن بر تصمیم ترامپ مبنی بر انتقال سفارت آمریکا اشاره کردند. گروهی دیگر از کاربران توییتر نیز با اشاره به منفعت اقتصادی این اقدام، با انتشار پست هایی درباره مقدار پولی که خانواده کوشنر بابت لابی‌گری برای انتقال سفارت آمریکا از تل‌آویو به قدس اشغالی به جیب زده‌اند، به گمانه‌زنی پرداختند.

این در حالی است که گزارش ها حاکی از آن است که شرکت های ال ال سی (LCC) متعلق به داماد ترامپ، در تلاش برای دریافت وام به ارزش بیش از یک میلیارد دلار برای تسویه بدهی های خانواده کوشنر در رابطه با املاک آنها در نیویورک و شیکاگو هستند.

در یکی از پست‌ها نیز آمده است: اسرائیل امروز تنها در نوار غزه، دست‌کم 46 فلسطینی را کشت و بیش از 1700 نفر را زخمی کرد؛ آنهم به این دلیل که ترامپ تصمیم گرفت سفارت آمریکا را به قدس منتقل کند.

این در حالی است که اسپوتنیک در گزارشی فوری به نقل از مقامات بهداشت و درمان فلسطین، اعلام کرد شمار شهدای امروز در جریان جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی علیه تظاهرکنندگان در نوار غزه به دست‌کم 52 نفر رسیده است. این گزارش شمار زخمی های این جنایت را نیز 2400 تن اعلام کرد.