به گزارش پارس نیوز، 

مایکل اَوناتی، وکیل استورمی دنیلز، بازیگر فیلم‌های مستهجن که رابطه غیراخلاقی‌اش با دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، سر و صدای زیادی به پا کرده است، تأکید کرد قطعا علیه مایکل کوهن، وکیل شخصی ترامپ، اعلام جرم خواهد شد.

وکیل دنیلز در گفتگو با شبکه تلویزیونی ام اس ان بی سی، اعلام کرد: من از شنیده ها و دیده های خودم به این نتیجه رسیده ام که در اعلام جرم علیه کوهن هیچ شکی نیست. مسئله زمان وقوع آن است که فکر می کنم در 90 روز آینده باشد. وی همچنین پیش بینی کرد در 6 ماه آینده، کوهن به ترامپ پشت کند و حاضر به همکاری با دادستان های پرونده اش شود. وکیل دنیلز همچنین افزود فکر نمی کند کوهن حاضر شود برای محافظت از ترامپ به زندان برود. وی در این باره گفت: نمی توانم تصور کنم کوهن به خاطر هیچ کس –آن هم شخص ترامپ که پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و استقرار در شهر واشنگتن، وی را رها کرد– محاکمه شدن و یا زندانی شدن برای ده، پانزده و یا حتی بیست و پنج سال را به جان بخرد.

مأموران اف بی آی (پلیس فدرال آمریکا) چند روز پیش، پس از دریافت مجوز بازرسی توسط دادستان های پرونده کوهن، با یورش به دفتر و اتاق هتل او مدارکی را به همراه خود بردند. یکی از مدارکی که مأموران به دنبال آن بودند در رابطه با پرداخت حق السکوت به استورمی دنیلز توسط وکیل شخصی ترامپ بود. دنیلز که نام واقعی او استفانی کلیفورد است، می گوید کوهن این مبلغ را برای ساکت نگه داشتن او درباره رابطه جنسی اش با رئیس جمهور آمریکا به او پرداخت کرده است.