به گزارش پارس نیوز، 

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز شنبه در تماس تلفنی با «ترزا می» نخست وزیر انگلیس بدون اشاره به بیش از هفت دهه تجاوزگری های این رژیم و در پی تجاوز آشکار تروئیکای واشنگتن، لندن و پاریس به سوریه اعلام کرد که حملات شیمیائی را هرگز نباید تحمل کرد!

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان این تماس اعلام کرد: (بشار) اسد باید درک کند هنگامی که به ایران اجازه حضور نظامی در سوریه را می دهد، هم سوریه و هم منطقه را با مخاطره مواجه خواهد ساخت.

وی در ادامه با تکرار مواضع ضد ایرانی همیشگی خود خطاب به ترزا می گفت: حمله دیروز نشان داد که جامعه جهانی تحملی در برابر استفاده از تسلیحات غیرمتعارف از خود نشان نخواهد داد.

گفتنی است بامداد دیروز شنبه ۲۵ فروردین ماه سال جاری، متجاوزان آمریکایی، فرانسوی و انگلیسی بر خلاف قوانین بین المللی و منشور ملل متحد، اهدافی را در سوریه بمباران کردند.

این اقدام به بهانه حمله شیمیایی ادعایی هفته گذشته به شهر «دوما» واقع در غوطه شرقی در نزدیکی دمشق پایتخت کشور سوریه انجام شد.

گفتنی است، وزارت دفاع روسیه چندی پیش هشدار داده بود گروه‌های تروریستی «جیش الاسلام» و ارتش آزاد قصد دارند با استفاده از گاز شیمیایی، به شهر دوما در غوطه شرقی دمشق حمله کنند.

شایان ذکر است، دولت سوریه بر اساس توافق خود با سازمان منع استفاده از تسلیحات شیمیایی در سال ۲۰۱۳، ذخائر اینگونه تسلیحات را تحت نظر بازرسان این سازمان کاملاً نابود کرده بود.

سال گذشته، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با بهانه قرار دادن حمله شیمیایی دولت سوریه به خان شیخون، بیش از ۷۰ موشک به پایگاه هوایی الشعیرات در استان حمص واقع در سوریه شلیک کرد.