• لینک کوتاه
 • منبع: فارس کد خبر: 407168

  عضو شورای مرکزی حزب موتلفه با تاکید بر اینکه کلینتون و ترامپ نسبت به جمهوری اسلامی دشمنی دارند، گفت: هر یک از آنها سعی داشتند خود را ضد ایرانی‌تر نشان دهد و فقط روش مقابله آنها تفاوت داشت.

  به گزارش پارس نیوز،

  حمیدرضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی، با اشاره به نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار داشت: انتخابات این دوره آمریکا به علت شرایط  داخلی این کشور و بیزاری مردم از فضای موجود که علائم آن را در جنبش وال‌استریت مشاهده کردیم، آنها را نسبت به سیاست کنونی آمریکا معترض کرده بود.

  ترقی با اشاره به سرکوب این بیداری در آمریکا و واکنش منفی حکام آمریکا نسبت به این اعتراضات مردمی ادامه داد: این مسئله باعث شد مردم تصور کنند شعارهای آقای ترامپ علیه وضع کنونی و سیاست‌های غلط آمریکاست چراکه مخالفت او با جنگ و حمله به عراق و زیر سوال بردن رویکرد جنگ طلبانه آمریکا در جهان موید این امر بود.

  معاون سابق بین‌الملل حزب موتلفه تصریح کرد: مشکلات و نیازهای داخلی مردم آمریکا موجب شد که ترامپ بتواند در این نبرد سیاسی این قشر معترض را نمایندگی کند.

  وی با تاکید بر اینکه کلینتون و ترامپ نسبت به جمهوری اسلامی دشمنی دارند و این را ابراز کردند، افزود: هر یک از آنها سعی داشتند خود را ضد ایرانی‌تر نشان دهد و درواقع موضع آنها در قبال جمهوری اسلامی یکسان بود اما روش مقابله آنها تفاوت داشت.

  ترقی، ترامپ را چهره بدون روتوش آمریکا برشمرد و گفت: کلینتون نیز کمک کرد که این چهره پنهان آمریکا بهتر مشخص شود و امروز دنیا به وضوح چهره واقعی آمریکا را دیده است.

   

  انتخابات ریاست جمهوری حزب موتلفه اسلامی کلینتون حمیدرضا ترقی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها