• لینک کوتاه
 • منبع: افکار نیوز کد خبر: 407155

  با وجود تمام تلاش‌های حزب مغلوب انتخابات، طرفداران هیلاری همچنان حاضر به پذیرش پیروزی ترامپ نیستند. تظاهرات خیابانی در شهرهای مختلف آمریکا همچنان ادامه دارد و ابعاد جدیدی به خود می‌گیرد.

  به گزارش پارس نیوز،

  پس از اعتراضات گسترده به انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس‌جمهوری جدید آمریکا که به تظاهرات خیابانی منجر شد، با وجود تلاش فراوان حزب شکست خورده برای آرام کردن مردم و وادار نمودن آنان به پذیرش نتیجه انتخابات، ولی گزارشات رسیده از شهرها و ایالات مختلف آمریکا حاکی است شب گذشته نیز آشوب‌ها همچنان ادامه داشته و موج آشوب‌های خیابانی پس از شهرهایی همچون لس‌آنجلس، فیلادلفیا، دنور، مینیاپولیس و اوکلند کالیفرنیا به پورتلند رسید.

  به گزارش رسمی پلیس اوکلند، تعداد بازداشتی‌های آشوب‌های دیشب در این شهر به ٣٠نفر افزایش یافت.

  در پرتلند نیز تظاهرکنندگان خشمگین با حمله به مغازه‌ها، شیشه‌های آنها را شکستند و اموال عمومی را به آتش کشیدند. پلیس پرتلند با آشوبگر خواندن معترضین رسما اعلام کرد از این پس هرگونه تجمع در مناطق آشوبزده ممنوع بوده و حضور افراد در این مناطق منجر به دستگیری آنها خواهد شد.

   

  شکستن شیشه ها در امریکاشکستن شیشه ها در امریکاشکستن شیشه ها در امریکاشکستن شیشه ها در امریکاشکستن شیشه ها در امریکاشکستن شیشه ها در امریکاشکستن شیشه ها در امریکاشکستن شیشه ها در امریکاشکستن شیشه ها در امریکا

   
  انتخابات بیل کلینتون ترامپ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها