• لینک کوتاه
 • منبع: میزان کد خبر: 333999

  پنتاگون در گزارش اخیر خود از افزایش 50 درصدی گزارش های تجاوز جنسی در سه آکادمی نظامی در آمریکا خبر داده است.

  بررسی پنتاگون درباره سوء استفاده و تجاوز جنسی در سه آکادمی نظامی آمریکا، وست پوینت، ایالت نیویورک؛ آکادمی نیروی دریایی در آناپولیس، ایالت مریلند و آکادمی نیروی هوایی در کلورادو اسپرینگز، ایالت کلورادو حاکی است در خلال سال آموزشی 2014-2015 در مجموع 91 مورد گزارش سوء استفاده و تجاوز جنسی ثبت شده است.

  براساس "گزارش سالانه آزار و اذیت و خشونت جنسی در آکادمی‎های نظامی امریکا"، آکادمی نیروی هوایی که معمولا بیشترین تعداد سوء استفاده و تجاوز جنسی از سال 2011 تاکنون را دارد، در سال گذشته نیز بیشترین افزایش را داشته و 49 مورد تجاوز جنسی در آن گزارش شده است.

  این در حالی است که در سال گذشته در این آکادمی 25 مورد گزارش تجاوز جنسی ثبت شده بود.

  در ادامه این گزارش آمده است: در آکادمی وست پوینت 17 مورد گزارش و در آکادمی نیروی دریایی نیز 25 مورد گزارش سوء استفاده و تجاوز جنسی ثبت شده است.

  میلیتاری تایمز نوشت: زنان اکثرا در آکادمی‌های نظامی ارتش امریکا مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند؛ اگرچه در سال گذشته در آکادمی‌های وست پوینت، نیروی دریایی و نیروی هوایی ارتش امریکا به ترتیب 12، 16 و 10 درصد از شکایت‌ها درباره سوء استفاده جنسی از مردان بوده است.

  همچنین سوء استفاده‌های جنسی منجر به شکایت نیز در سال آموزشی 2014-2015 افزایش داشته و از 20 مورد در سال پیش از آن به 28 مورد رسیده است.

  آسوشیتدپرس هفته گذشته گزارش داد فرزندان نیروهای نظامی آمریکایی نیز همه ساله صدها بار مورد سوء استفاده و تجاوز جنسی قرار می‌گیرند.

  آمارهای رسمی وزارت دفاع امریکا نشان می‌دهد که در سال‌های 2010 تا 2014، دستکم یک هزار و 584 مورد سوء استفاده جنسی علیه فرزندان وابستگان نظامی گزارش شده است.

   

  آزار و اذیت تجاوز خشونت مردان وزارت دفاع
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها