• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322581

  با گذشت حدود 2 ماه از آغاز انتفاضه قدس، درگیری ها در نقاط مختلف کرانه باختری ادامه دارد و در همین راستا روز گذشته نیز ده ها فلسطینی در این درگیری ها زخمی شدند.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، با گذشت حدود 2 ماه از آغاز انتفاضه قدس، درگیری ها در نقاط مختلف کرانه باختری ادامه دارد و در همین راستا روز گذشته نیز ده ها فلسطینی در این درگیری ها زخمی شدند.
  رسانه های خبری فلسطین، روز گذشته در جریان درگیری در منطقه صافا در شهر بیت امر در شمال الخلیل ده ها فلسطینی در اثر استنشاق گاز اشک آور دچار حالت خفگی شده و به صورت میدانی درمان شدند.

  همچنین درگیری هایی نیز بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست در نزدیکی روستای دیر سامت در غرب شهر الخلیل به وقوع پیوست و نظامیان صهیونیست با شلیک گاز اشک آور باعث ایجاد آتش سوزی در یک انباری شدند و پس از آن نیروهای اشغالگر به سمت امدادگران فلسطینی گلوله پلاستیکی شلیک کردند.

  ارتش رژیم صهیونیستی همچنین در روستای سلواد واقع در شرق شهر رام الله نیز به سمت فلسطینیان گلوله جنگی شلیک کرد و گذشته از آن در حی النقار واقع در غرب شهر قلقیلیه نیز در نتیجه شلیک گلوله پلاستیکی 3 فلسطینی از جمله یک کودک 7ساله زخمی شدند.

  نظامیان صهیونیست همچنین در شهرک عقربا واقع در جنوب شرقی شهر نابلس نیز 2 فلسطینی را زخمی کردند.

  از سوی دیگر در یک عملیات مقاومت در شهرک صهیونیستی کریات غات واقع در جنوب سرزمین اشغالی، 4 صهیونیست زخمی شدند.

  در همین رابطه «میکی روزنفلد» سخنگوی پلیس رژیم صهیونیستی گفت که 4 اسرائیلی با ضربات چاقوی یک فلسطینی زخمی شدند و عامل این عملیات نیز توانست از مکان حادثه فرار کند.

  انتفاضه قدس از حدود 2 ماه پیش در کرانه باختری و قدس اشغالی آغاز شده است و تا کنون نظامیان صهیونیست حدود 90 فلسطینی را به شهادت رسانده اند و علاوه بر آن 15 صهیونیست نیز در عملیات های مقاومت به هلاکت رسیدند.

  آتش سوزی رام الله رژیم صهیونیستی رسانه گاز

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها