• لینک کوتاه
 • کد خبر: 322282

  معلم مدرسه‌ای در ایالت یوتا از دانش‌آموزان خواست مانند داعش پوستری تبلیغاتی برای جذب نیرو تهیه کنند.

  به گزارش پارس به نقل از باشگاه خبرنگاران، معلم مدرسه‌ای در ایالت یوتا از دانش‌آموزان خواست مانند داعش پوستری تبلیغاتی برای جذب نیرو تهیه کنند.

   

  به گزارش تایم؛ معلم مدرسه‌ای در ایالت یوتای آمریکا تکلیف عجیبی به دانش‌آموزان داد. این معلم از شاگردان مقطع نهم متوسطه خواست پوستری تبلیغاتی مانند آنچه داعش برای جذب نیرو منتشر می‌کند، تهیه کنند. معلم برای دانش‌آموزان توضیح داد این کار با هدف نشان دادن ماهیت واقعی تبلیغات دروغین داعش صورت می‌گیرد. باید سطح آگاهی مردم را بالا ببریم تا فریب تبلیغات دروغین را نخورند.

  تمرین جذب تروریست داعش در مدرسه‌ای آمریکایی+ تصاویر

   

  تمرین جذب تروریست داعش در مدرسه‌ای آمریکایی+ تصاویر

   

  تمرین جذب تروریست داعش در مدرسه‌ای آمریکایی+ تصاویر

   

  تمرین جذب تروریست داعش در مدرسه‌ای آمریکایی+ تصاویر

   

  بسیاری از والدین در اعتراض به این تکلیف به مدرسه آمدند و از معلم مذکور خواستند هرچه سریعتر تکلیف ارائه شده را لغو کند. تعدادی از والدین هشدار دادند زمانیکه دانش‌آموزان تبلیغات داعشی خود را برای جذب نیرو بوسیله ایمیل برای معلم پست می‌کنند، ممکن است در فهرست سیاه آژانس‌های امنیتی قرار بگیرند و تا سالها تحت نظارت امنیتی باشند.

   

  این تکلیف عجیب به 60 دانش آموز داده شد و از آنها خواسته شد 8 دلیل برای اینکه چرا جوانان مسلمان جذب تبلیغات داعش می‌شوند، ذکر کنند.

   

  اعتراضات والدین سرانجام نتیجه داد و این تکلیف از سوی معلم لغو شد. مسئولان مدرسه یوتا معلم مذکور را جریمه یا تنبیه نکردند زیرا هدف وی از این کار برای همه روشن و قابل درک بود.
  تبلیغات دانش آموز دانش آموزان مدرسه معلم

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها