• لینک کوتاه
 • کد خبر: 77872

  با ادامه سیر نزولی قیمت دلار در بازار تهران و همچنین قیمت جهانی طلا و انواع فلزات گرانبها، قیمت انواع سکه همچنان سیر نزولی خود را طی می‌کند.

  به گزارش پارس ، فارس و به نقل از سایت کیتکو قیمت هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲ گرم) در لحظه تنظیم این گزارش در بازارهای جهانی به قیمت ۱۳۷۵ دلار و ۳۰ سنت رسیده است که نسبت به روز گذشته ۸۰ سنت کاهش قیمت داشته است.

  بنابراین گزارش، قیمت جهانی طلا نسبت به یک ماه گذشته ۵۳ دلار و ۷۰ سنت افزایش و نسبت به سال گذشته ۲۹۵ دلار ۸۰ سنت کاهش قیمت داشته است.

  بنابراین گزارش، به نقل از سایت کیتکو قیمت هر اونس نقره در بازارهای جهانی به ۲۳ دلار و ۱۷ سنت رسیده که نسبت به روز گذشته ۵۲ درصدم درصد کاهش داشته است، همچنین هر اونس پلاتونینیوم ۱۵۴۴ دلار معامله می شود که نسبت به روز گذشته ۶ صدم درصد کاهش داشته است.

    هر اونس پالادیوم نیز به قیمت ۷۵۸ دلار عرضه می شود که نسبت به روز گذشته ۱۳ صدم درصد کاهش داشته است.

  هرگرم طلای ۱۸ عیار روز گذشته در بازار تهران ۱۰۴ هزار و ۲۵۲ تومان و هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز صد و ۳۸ هزار و ۹۳۸ تومان معامله شده است.

  بنابراین گزارش، هر قطعه سکه طرح قدیم یک میلیون و ۲۳ هزار تومان، طرح جدید یک میلیون و ۳۲ هزار تومان، نیم سکه ۵۲۳ هزار تومان، ربع سکه ۳۲۳ هزار تومان و سکه گرمی ۲۲۰ هزار تومان معامله می شود.

    قیمت هر دلار آمریکا روز گذشته در بازار آزاد تهران ۳ هزار و ۱۱۰ تومان هر یورو ۴ هزار و ۱۳۰ تومان، هر پوند انگلستان ۴ هزار و ۸۰۰ تومان و هر درهم امارات ۸۵۲ تومان معامله شد.

  اونس طلا بازار تهران دلار فلزات یورو تومان طلا قیمت کاهش روز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها