به گزارش اخبار اقتصادی شهر خبر، وضعیت بورس در روز سه‌شنبه نشان می‌دهد،  با وجود اینکه از نظر تعداد، نماد‌های قرمز پیش افتاده‌اند، اما شاخص کل بعد گذشت ۳۰ دقیقه با رشد پنج هزار و ۸۰۰ واحدی کار خود را آغاز کرده و به محدوده یک میلیون و ۳۲۹ هزار واحدی رسیده است. در این ساعات شاخص کل ۴۴ صدم درصد افزایش دارد، ولی شاخص هم‌وزن ۱۴ صدم درصد عقب‌نشینی کرده است. موردی که به خوبی نشان می‌دهد رشد شاخص کل بورس بر دوش چند نماد شاخص‌ساز از جمله کگل، کچاد، وامید، ومعادن، نوری و فارس است. گروه استخراج کانه‌های فلزی سبزترین گروه بازار امروز به حساب می‌آید که اغلب نماد‌های آن با صف خرید مواجه شده و آمار معاملات در آن افزایش قابل توجهی دارد.

دومین خبر پربازدید به آغاز و تمدید بازارگردانی ۳ نماد بورسی اختصاص داشت. شرکت بورس تهران از بازارگردانی سهام شرکت‌های شرکت صنایع‌ شیمیایی‌ فارس با نماد معاملاتی "شفارس" ‌و سپید ماکیان با نماد معاملاتی "سپید" و همچنین تمدید عملیات بازارگردانی شرکت سیمان آرتا اردبیل با نماد معاملاتی "ساربیل" تا تاریخ ۲۹ آذر امسال تمدید خبر داد.

ارزش سهام عدالت درمقایسه با هفته گذشته معاملاتی، ۰.۸درصد افزایش یافت. این مطلب نیز با بازدید زیادی روبرو شد.

ارزش سبد ۵۳۲هزار تومانی و یک میلیون تومانی سهام عدالت به ترتیب به ۱۱ میلیون و ۸۵۵هزار تومان و ۲۲ میلیون و ۳۳۶هزار تومان رسید.ارزش ۶۰درصد قابل فروش سبد ۵۳۲هزار تومانی سهام عدالت به ۷ میلیون و ۱۱۳هزار تومان رسیده است

از دیگر خبرهای پربازدید خبر مهم درباره پرداخت مانده سود سهام عدالت بود. رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: بخشی از ۱۰ درصد باقیمانده سود سهام عدالت، صرف افزایش سرمایه تعدادی از شرکت‌ها شد و به دنبال این اتفاق، سهام در اختیار سهامداران قرار می‌گیرد.

شهر خبر، یک سایت خبرخوان ایرانی است و به دسته‌بندی و بازنشر اخبار مهم سایت‌های خبری ایران می‌‌پردازد. بسیاری از علاقه‌مندان به اخبار بازار سرمایه به دلیل سهولت دسترسی به اخبار این حوزه از طریق سایت شهرخبر، روزانه بارها به آن سر می‌زنند.