• لینک کوتاه
 • کد خبر: 60843

  باریک گولد که بزرگ‌ترین تولیدکننده طلای جهان است، قصد دارد یک سوم از کارکنان اداری در مقر مرکزی‌اش در تورنتو و دفاتر دیگر را اخراج کند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، رویترز به نقل از منابع آگاه گزارش داد که جمی سوکالسکی، مدیرعامل باریک گولد در نشستی که با کارکنانش در تورنتو داشت، خبر این اخراج ها را اعلام کرد.

  به گفته منابع آگاه، بیش از ۴۰۰ نفر به عنوان کارمند در دفاتر این شرکت در تورنتو مشغول به کارند.

  باریک گولد که حدود ۲۵ هزار نیروی کار در سراسر جهان دارد. همچنین درصدد کاهش نیروهای کار در شماری از کارگاه های معدنی خود است.

  این شرکت هفته گذشته اعلام کرد که حدود ۵۰ کارمند را در آمریکا اخراج می کند و اوایل ماه جاری نیز از اخراج کارمندانش در استرالیا خبر داده بود.

  این تولیدکننده طلا و شرکت های معدنی دیگری مانند نیومونت ماینینگ و نیوکرست ماینینگ به دلیل کاهش قیمت طلا در حال کوچک کردن ابعاد فعالیت شان و اقداماتی مانند تعطیلی پروژه های توسعه، کاهش هزینه اکتشاف و تعدیل نیروی کار هستند.

  شرکت نیومونت نیز اوایل ماه جاری اعلام کرد: نیروی کارش در دنور کلرادو را حداقل ۳۳ درصد ظرف سه ماه آینده کاهش می دهد و تولیدکننده طلای استرالیایی نیوکرست نیز حدود شش میلیارد دلار از ارزش دارایی هایش را کاهش خواهد داد.

  تعدیل نیروی کار جهان دلار کاهش هزینه نیروی کار اخراج طلای اداری کارکنان تولیدکننده
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها