به گزارش پارس نیوز، 

 قیمت طلا و سکه در بازار امروز همچون روزهای ابتدایی هفته گذشته روند کاهشی خود را ادامه داد و به گفته ابراهیم محمدولی همچنان این روند نزولی در باازر طلا و جواهر ادامه خواهد داشت، چرا که مردم و بازار انتظار کاهش این قیمت‌ها را دارند.

رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران افزود: امروز قیمت هر عدد سکه طرح جدید تمام بهار آزادی سه میلیون و 720 هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز سه میلیون و 600 هزار تومان است. همچنین نیم سکه یک میلیون و 890 هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و 90 هزار تومان و سکه گرمی 645 هزار تومان معامله می‌شود.

وی ادامه داد: هر مثقال طلای 17 عیار یک میلیون و 457 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار، 336 هزار و 300 تومان فروخته می‌شود و قیمت هر اونس طلا در بازار جهانی نیز 1223 دلار است.

رییس اتحادیه فروشندگان و سازندگان طلا و جواهر تهران گفت: قیمت انواع سکه و طلا در بازار امروز نسبت به روزهای ابتدایی هفته گذشته روند کاهشی دارد، اما نسبت به چهارشنبه عصر و پنجشنبه بدون تغییر مانده و نوسان جزیی را تجربه کرده است، اما وضعیت بازار نشان می‌دهد که کاهش قیمت‌ها تا رسیدن قیمت طلا ، سکه و حتی ارز به نرخ واقعی خود، ادامه دارد.