به گزارش پارس نیوز، 

سید علی پاک نژاد در جلسه جمع بندی سفر استاندار بوشهر به روستاهای این شهرستان در جزیره جنوبی افزود: ازاین مجموع 240 میلیارد ریال در حوزه اشتغال روستایی و عشایری و مابقی از محل فراگیر بوده که پیش بینی می شود با اتمام طرح ها ، برای 296 نفر شغل فراهم شود.

وی اظهارداشت: تسهیلات پرداختی متناسب با نیاز منطقه و سهم تسهیلات جذب شده بیشتر از سایر شهرستانهای استان بوده است.
پاک نژاد گفت:در حوزه اشتغالزایی این شهرستان اقدام های خوبی در 8 ماه امسال صورت گرفته که برگزاری 11 جلسه اقتصاد مقاومتی، 16 جلسه کارگروه اشتغال، 11 جلسه رونق تولید ،2 نشست اقتصاد مقاومتی با مدیران کل شیلات و جهاد کشاورزی و بازدید و نظارت مستمر از طرح ها از عمده عملکردها دراین زمینه است.

فرماندار گناوه با تقدیر از عملکرد بانک های عامل در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی گفت: از بانک های استان بوشهر انتظار دارم که برای حل مشکلات متقاضیان طرح ها ، اختیارات بیشتری برای شهرستان ها دهند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی هم گفت: حضور و دیدار چهره به چهره استاندار و مدیران در شهر و روستاهای استان بوشهر بخصوص در حوزه انتخابیه اقدامی پسندیده است که در گذشته بدین گونه نبوده است.

حجت الاسلام عبدالحمید خدری افزود: حضور مدیران در جمع مردم زمینه ساز شناخت مسایل و در ارتقای شاخص های توسعه استان اثرگذار است.

شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.

انتهای پیام/