به گزارش پارس نیوز، 

حجت الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی در قزوین اظهار داشت: انتظار دستگاه قضا از مدیران، پاک دست بودن و تقوای آنهاست و به همین جهت امام خمینی (ره) تاکید داشتند نگذارید این انقلاب به دست نااهلان بیفتد چراکه اگر روزی واگذاران انقلاب فاسد شوند، انقلاب در استمرارش با مشکل مواجه می‌شود پس مدیر باید در تراز جمهوری اسلامی، تقوای مالی و علاقه به خدمت مردم داشته باشد تا آموزه‌های دینی عملی شود.

وی عنوان کرد: مدیر در زمان اداری فعالیتش باید به فکر خدمت باشد نه خوردن چرا که توصیه ما به مدیران فعالیت بیش از ساعت اداری جهت رسیدگی به امور مردم است.

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین تصریح کرد: هر مدیری که کج رفت باید مورد برخورد واقع شود و مدیران باید خود را با مدیر جمهوری اسلامی تطبیق دهند و نه با نظام‌های غیر دینی چرا که در نظام‌های دینی مدیران خدمت گذار و مردم ولی نعمت هستند و این نگاه توسط جمهوری‌اسلامی به مردم تعریف شده است.

صادقی نیارکی بیان کرد: اگر مدیری ناپاکی و تخطی کرد باید شدیدا مورد برخورد قرار گیرد و در موضوع اختلاس نیز اگر سایر دستگاه‌ها مشمول این رفتار غیرقانونی باشند، دستگاه قضا در برخورد با مفاسد اقتصادی آنها به صورت جدی رفتار می‌کند و انتطار ما از مسئولان این است که مدیران پاک با تقوای مالی را به جایگاه مدیریت منصوب کنند.

وی گفت: در چند روز گذشته نیز دومدیر مسئول در استان به علت عبور از قوانین با برخورد شدید دستگاه قضا روبرو شده و انحرافات مالی عامل به زندان افکندن این دو شخص شد.

دادستان عمومی و انقلاب استان قزوین از تلاش‌های دستگاه قضا جهت اجرای قانون در راستای تحقق عدالت و احقاق حقوق نیز خبر داد.

وی خاطر نشان کرد: این پرونده در مرحله تحقیقات است و به‌زودی پس از صدور پرونده کیفرخواست، به مرحله تکمیل می‌رسد که در حال حاضر این دو شخص با سپردن وثیقه آزاد هستند.