به گزارش پارس نیوز، 

سیدجواد حسینی کیا در نشست علنی امروز (سه شنبه، 25 اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: با تغییر و افزایش نرخ ارز در سال های گذشته نرخ خرید گندم همچنان تغییری نکرده است، همچنان وضعیت معیشتی معلمان و نحوه پرداختی به آن ها مطلوب نیست.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی گفت: عدم نظارت این وزارتخانه به محصولات و نحوه کاشت خسارت جدی وارد کرده لذا سامانه کشت محصولات کشاورزی باید راه اندازی شود.

وی افزود: آمار بیکاری در کرمانشاه از 19 درصد به بالای 30 درصد رسیده اما هنوز اقدام قاطعی در این زمینه صورت نگرفته است، همچنین در دوران تصدی وزارت جهاد کشاورزی توسط وزیر فعلی وام کشاورزان برای توسعه روستایی متوقف شده که خسارت جدی به بار آورده است.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در تذکری به وزیر اقتصاد و دارایی گفت: براساس قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور استان هایی که نرخ بیکاری آن ها از متوسط بالاتر است، نباید مالیات همانند سایر استان ها پرداخت کنند که در کرمانشاه به این صورت نیست، همچنین وضعیت پالایشگاه کرمانشاه به نحوی شده که محلی برای تاراج بیت المال و خیانت به مردم شده است./

پایان پیام