به گزارش پارس نیوز، 

محسن یوسف‌پور در جلسه نشست صمیمی با کارکنان منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان به اهمیت تکریم ارباب رجوع و حل مشکلات آنان در راستای اجرای قوانین و مقررات اشاره کرد و گفت: اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان مرکز رجوع مردم و اقشار مختلف مردم است و ما باید در نشست‌ها دنبال راهکارهای مناسب برای رفع مشکلات مردم و منابع طبیعی باشیم، زیرا مردم از ما انتظار گره گشایی در کارها را دارند.

وی همچنین یادآوری کرد: در استای وظایف محوله، باید همه احساس مسئولیت کنیم و در رفع مشکلات و موانع سازمانی مشارکت داشته باشیم تا شاهد خروجی‌های خوبی از منابع طبیعی باشیم.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گیلان تأکید کرد: فعالیت‌های ترویجی و مشارکتی باید در صدر فعالیت‌های ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان‌ها قرار گیرد و نظارت بر طرح ها و پروژه‌های استانی باید توسط کارشناسان و روسای شهرستانی و ستادی به صورت ویژه پیگیری و انجام شود.

یوسف پور در پایان نیز به اهمیت طرح کاداستر اراضی ملی اشاره کرد و اعلام داشت: سال‌جاری طرح کاداستر جنگل‌های استان گیلان را در اولویت قرار می‌دهیم و این در حالی است که سال گذشته 90 هزار هکتار از پروژه‌ها را اجرایی کردیم و طی برنامه سه ساله مقرر شد 500 هزار هکتار از اراضی ملی استان را دارای طرح کاداستر کنیم.