• لینک کوتاه
 • منبع: تسنیم کد خبر: 407143

  نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی از احتمال کارت زرد نمایندگان به وزیر اقتصاد ودارایی درباره عدم پیگیری‌ها در موضوع موسسه مالی و اعتباری ثامن‌الحجج خبر داد.

  به گزارش پارس نیوز،

  محسن بیگلری نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی اشاره به آخرین پیگری‌ها از موضوع مؤسسه مالی و اعتبار ثامن‌الحجج، گفت: ثامن‌الحجج امروز به عنوان یک پروژه ملی تبدیل شده است و ما به جد پیگیر این موضوع هستیم.

  وی با بیان این که دو قشر در موضوع مؤسسه ثامن‌الحجج، مظلوم واقع شده‌اند، افزود: سرمایه‌گذاران و کارمندان این مؤسسه در موضوع ثامن‌الحجج مظلوم واقع شده‌اند. 

  عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با بیان اینکه طرح سؤال از وزیر اقتصاد و دارایی در کمیسیون اقتصادی مجلس درباره موضوع مؤسسه ثامن‌الحجج در حال پیگیری است، تصریح کرد: اگر پاسخ‌های علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد درباره مؤسسه مالی ثامن‌الحجج در کمیسیون قانع‌کننده نباشد، به طور قطع این سؤال در یکی از جلسات علنی مجلس مطرح می‌شود.

  بیگلری با بیان اینکه اگر طرح سؤال از وزیر اقتصاد به صحن علنی مجلس بیاید، به طور قطع بار دیگر وی از پارلمان کارت زرد می‌گیرد، افزود: تنها پیشنهاد ما برای رفع مشکل سرمایه‌گذاران در مؤسسه مالی ثامن‌الحجج این است که این مؤسسه با بانکی دیگر ادغام تا مشکلات مرتفع شود. 

   

  طیب نیا ثامن الحجج
  از سراسر وب
  پیشنهاد از
  • علی
   پاسخ

   اقای بیگلری ضمن تشکر از زحمات شما در این مورد که موجب دلگرمی ما مردم مظلوم شدید. در خصوص وزیر قاطعانه تر رفتار کنید که شاید نتیجه ای حاصل شود. وگرنه با گرفتن کارت زرد دردی از ما مردم‌ بی پناه دوا نخواهد شد.

  • مصطفي
   پاسخ

   ممنون جناب بيگلري ولي بايد موضوع پيگيري بشه كه انجام بدن قطعا ادغام هم به نفع كارمندان و هم به نفع سپرده گذاران هست اين دولت محترم بدجوري انتقام گرفت از اين بدبخت ها

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها