• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38842

  در حالیکه تا ۲۴ ساعت آینده قیمت جدید خودروهای داخلی اعلام خواهد شد، برخی منابع از احتمال کاهش ۳۰ درصدی قیمت این محصولات خبر می‌دهند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، براساس جدید ترین اخبار منتشر شده قیمت رسمی خودروهای داخلی فردا (یکشنبه) اعلام خواهد شد.

  در این شرایط برخی اخبار غیررسمی از کاهش میانگین ۱۰ درصدی قیمت خودروهای داخلی حکایت دارد به گونه ای که در برخی خودروها این میزان بیشتر و در برخی کمتر خواهد بود. البته برخی منابع رسمی نیز از احتمال کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی قیمت ها خبر داده اند.

  در این زمینه رییس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اظهار کرده که قیمت جدید خودروها ۲۰ تا ۳۰ درصد کمتر از قیمت های فعلی خواهد بود. بنابراین با توجه به این اظهارات و برخی اخبار غیررسمی، کاهش قیمت خودروهای داخلی قطعی بوده و میزان آن نیز تا ۲۴ ساعت آینده مشخص خواهد شد.

  کاهش قریب الوقوع قیمت های رسمی خودروها در حالی است که در دو ماهه اخیر فروش خودرو در کشور کاهش زیادی داشته و موجب ایجاد رکود گسترده در بازار این محصولات شده است. دلیل این وضعیت نیز وعده های داده شده برای کاهش قابل توجه قیمت ها و انتظار مصرف کنندگان برای تحقق این وعده ها است.

  کارشناسان معتقدند در صورتی که قیمت های جدید اعلامی در روز آینده قطعی بوده و پایان بخش مناقصات صورت گرفته در دو ماه اخیر باشد، بازار خودرو نیز از رکود فعلی خارج و خرید خودرو از سوی مصرف کنندگان آغاز خواهد شد.

  خودرو رییس مجلس کمیسیون اصل ۹۰ قیمت کاهش درصد داخلی خودروهای یابد خودروها
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها