وزیر نفت:

 • لینک کوتاه
 • کد خبر: 38193

  وزیر نفت گفت: حضور کشورهای مختلف از ۵ قاره جهان در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی نشان می‌دهد صنعت نفت ایران در حال توسعه و رشد است و هیچ کشوری نمی‌تواند مانع رشد این صنعت شود.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، رستم قاسمی در حاشیه برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در جمع خبرنگاران  با بیان اینکه در  این نمایشگاه که امروز افتتاح شد چندین کشور حضور دارند افزود:   ما از شرکتهای خارجی حاضر در نمایشگاه هجدهم  تشکر می کنیم  ، زیرا ارتباط ما با آنها یک ارتباط دوستانه است و امیدواریم این ارتباط دوستانه نسبت به گذشته افزایش یابد.

  وی با اشاره به حضور شرکتهای داخلی در این نمایشگاه گفت: شرکتهای فعال در صنعت نفت که در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند، می خواهند بگویند علیرغم فشارها و تحریم هایی که از سوی ابرقدرتها بر ایران اعمال شده است توانسته اند تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت را در داخل ساخته و در معرض نمایش عموم قرار دهند.

  وزیر نفت گفت: کاش می توانستیم گوشه ای از زحمات های فرزندان ایران را که هم اکنون در میادین نفتی و گازی مشغول خدمت رسانی هستند به نمایش بگذاریم تا همه مردم بتوانند از سعی و تلاش آنها بازدید کنند.

  وی ادامه داد: حضور کشورهای مختلف از ۵ قاره جهان نشان می دهد صنعت نفت ایران در حال توسعه و رشد است و هیچ کشوری نمی تواند مانع رشد این صنعت شود.

  ایران پالایش پتروشیمی جهان رشد صنعت صنعت نفت گاز نفت نمایشگاه بین المللی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها