• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38107

  شرکت ایران خودرو پیش بینی سود هر سهم سال مالی ۹۲ را برای نخستین بار با سرمایه ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال مبلغ ۵۳ ریال اعلام کرده است.

   

   

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم،   هیئت مدیره شرکت ایران خودرو متکی به مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ ۲۹ تیر ۹۰ مرحله دوم افزایش سرمایه شرکت از مبلغ ۸ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال به مبلغ ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال را در تاریخ ۱۰ دی ماه ۹۱ مورد تصویب قرار داد.
  لذا بر این اساس تمامی اقدامات قانونی و اداری ثبت این مرحله از افزایش سرمایه قبل از برگزاری مجمع عمومی عادی سال ۹۱ به انجام می رسد.


  لازم به ذکر است پیش بینی خالص هزینه های متفرقه برای سال مالی ۹۱ شامل دو هزار و ۴۹۷ میلیارد و ۵۰۸ میلیون ریال معادل (۲۶۰) ریال به ازای هر سهم و برای سال مالی ۹۲ شامل دو هزار و ۲۰۸ میلیارد و ۴۹۲ میلیون ریال معادل (۲۳۰) ریال به ازای هر سهم عمدتاً مربوط به پیش بینی زیان ناشی از تسعیر ارز به مبلغ دو هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای سال ۹۱ معادل (۲۶۰) ریال به ازای هر سهم و معادل دو هزار و ۱۸۹ میلیارد ریال معادل (۲۲۸) ریال به ازای هر سهم است.


  این شرکت پیش بینی سود هر سهم تلفیقی سال مالی ۹۱ و همچنین سال مالی ۹۲ را تاکنون اعلام نکرده است.
  " خودرو" پیش بینی سود (زیان) هر سهم سال مالی ۹۱ را با سرمایه ۸ هزار و ۸۲۰ میلیارد ریال در نخستین پیش بینی مبلغ ۳۷۱ ریال و در با سرمایه ۹ هزار و ۶۰۰ ۹,۶۰۰ میلیارد ریال مبلغ (۳۲۰) ریال اعلام کرده است.

  ارز ایران خودرو خودرو دی ماه سرمایه هیئت مدیره سال میلیارد ریال بینی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها