• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37835

  مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار گفت: با ورود هلدینگ خلیج فارس به بورس تهران، ارزش بازار سهام از مرز ۲۰۱ هزار میلیارد تومان عبور کرد.

  به گزارش پارس به نقل از مهر، حسن قالیباف اصل امروز با اشاره به معامله ۵ درصد از سهام شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس گفت: با کشف قیمت ۷۵۰ تومانی برای هر سهم این شرکت، به میزان ۱۸ هزار و ۵۹۱ میلیارد تومان به ارزش بازار سهام کشورمان افزوده شد.

  مدیرعامل شرکت بورس اوراق بهادار تهران با بیان اینکه با ورود هلدینگ خلیج فارس به بورس اوراق بهادار تهران، ارزش بازار سهام از مرز ۲۰۱ هزار میلیارد تومان عبور کرد، افزود: معاملات یک میلیارد و ۲۳۹ میلیون و ۴۳۰ هزار و ۶۹۷ سهم از سهام هلدینگ خلیج فارس، در یک هزار و ۷۲۴ دفعه انجام شد.

  وی با اشاره به اینکه هلدینگ خلیج فارس ۹ درصد ارزش بازار را به خود اختصاص داده است، اظهار داشت: در این عرضه رقابتی بین عرضه کننده و خریداران به وجود آمد به طوریکه دو طرف، فرصت اصلاح قیمت های پیشنهادی خود را به دست آوردند.

  قالیباف اصل در مورد عرضه های آینده در بورس اوراق بهادار تهران گفت: اقدامات لازم برای عرضه سهام هلدینگ نفت و گاز تامین انجام شده است که امیدوارم در آینده نزدیک سهام این شرکت وارد تالار شیشه ای شود. همچنین سهام هلدینگ دارویی تامین و انتقال همراه اول از فرابورس به بورس تهران را از برنامه های آتی شرکت بورس اوراق بهادار است.

  بورس تهران پتروشیمی خلیج فارس سهام نفت و گاز بازار تومان میلیارد ارزش هلدینگ
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها