• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37800

  معاون سازمان خصوصی سازی که بعد از عرضه سهام هلدینگ خلیج فارس در تالار شیشه‌ای حضور داشت از کشف قیمت مناسب این شرکت و رضایت سازمان خصوصی سازی از قیمت به فروش رفته سهام هلدینگ خلیج فارس سخن گفت.

  به گزارش پارس حسن محمدتبار در گفت وگو با خبرنگار بورس خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ، گفت: سازمان خصوصی سازی از تمام امکانات بازار سرمایه و از روش های مختلف عرضه استفاده کرد و با وجود قیمت های مختلف بر قیمت ۷۵۰ تومان با بازار سرمایه به توافق رسید و پنج درصد از سهام این شرکت درچند دقیقه به فروش رفت.

  وی در مورد علت تغییر کردن زمان معاملات گفت: سازمان خصوصی سازی جو روانی بازار را تا لحظات آخر مدنظر قرار داد و منتظر بود تا بازار روی قیمت ۸۰۰ تومان تحرک نشان دهد. اما بعد از این که با عدم استقبال بازار با این قیمت مواجه شد مدت زمان معاملات تمدید شد و سازمان قیمت خود را تا ۷۵۰ تومان کاهش داد.

  محمدتبار با بیان این که سازمان خصوصی سازی در این قیمت نظر مساعد دارد، عنوان کرد: تمام سهام هلدینگ خلیج فارس با استقبال سهامداران مواجه شد و به طور کامل به فروش رسید.

  معاون سازمان خصوصی سازی گفت: سهام این شرکت توسط سهامداران حقیقی و حقوقی خریداری شد که ترکیب آن در روزهای آینده مشخص می شود.

  خلیج فارس دانشجویان ایران سازمان خصوصی سازی سرمایه سهام معاون قیمت فروش استقبال هلدینگ

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها