• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36547

  در هفته منتهی به ۲۲ فروردین ماه، بیش از ۴۸۹ هزار تن انواع کالا در تالارهای محصولات صنعتی و معدنی و فرآورده‌های نفت و پتروشیمی بورس کالای ایران با ارزشی افزون بر ۹۷۰۰ میلیارد ریال مورد معامله قرار گرفت.

  به گزارش پارس به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، در این هفته تالار محصولات صنعتی و معدنی شاهد داد و ستد حدود ۲۹۴ هزار تن انواع کالا به ارزش بیش از ۵۸۰۰ میلیارد ریال بود؛ در این تالار افزون بر ۲۷۶ هزار تن انواع محصولات فولادی، ۳۶۵۰ تن انواع مس، ۱۰ هزار تن کک، ۴ هزار تن آلومینیوم، ۱۴۰ تن کنسانتره مولیبدن و ۹ تن کنسانتره فلزات گرانبها مورد معامله قرار گرفت.

  تالار فرآورده های نفت و پتروشیمی بورس کالای ایران نیز در هفته ای که گذشت شاهد معامله بیش از ۱۹۵ هزار تن انواع کالا با ارزشی افزون بر ۳۷۸۰ میلیارد ریال بود.

  در این تالار، مشتریان حدود ۸۰ هزار تن انواع قیر را به ارزش بیش از ۱۱۰۰ میلیارد ریال خریداری کردند. در گروه مواد پلیمری نیز در طول این هفته، بیش از ۴۸ هزار تن انواع مواد پلیمری با ارزشی افزون بر ۱۷۰۰میلیارد ریال به فروش رفت.

  تالار فرآورده های نفت و پتروشیمی همچنین در این هفته شاهد معامله بیش از ۲۴ هزار تن انواع مواد شیمیایی، ۱۵ هزار تن وکیوم باتوم و ۱۰ هزار تن گوگرد بوده است.

  از دیگر فرآورده های نفتی و پتروشیمی که در هفته پیش معامله شد می توان به ۹ هزار تن لوب کات، ۱۱۰ تن انواع گازها، ۹۲۰ تن انواع حلال، ۱۲۰ تن آیزوفید و ۶ هزار تن آیزوریسایکل اشاره کرد.

  ایران پتروشیمی روابط عمومی و امور بین الملل فرآورده های نفتی فلزات مواد شیمیایی نفت انواع ریال تن

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها