• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36110

  مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز پارس اعلام کرد: زمین لرزه و پس لرزه های آن در استان بوشهر هیچ گونه خللی در فعالیت‌های پالایشگاه‌های منطقه ویژه پارس به وجود نیاورده و تولید گاز در همه سکوها و پالایشگاه ها به صورت طبیعی در حال انجام است.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، مظاهر انصاری به دنبال وقوع زمین لرزه ۶.۱ ریشتری و پس لرزه های متعدد در غرب استان بوشهر، کمیته بحران شرکت نفت و گاز پارس با درخواست کمیته بحران سازمان منطقه ویژه انرژی پارس برای امداد رسانی به آسیب دیدگان تشکیل شد.

  وی گفت: بر اساس تصمیمات این کمیته علاوه بر اعلام آماده باش جهت امداد رسانی و کمک به حادثه دیدگان به همه فازهای پارس جنوبی، یک فروند بالگرد با قابلیت پرواز در شب به همراه پنج دستگاه آمبولانس، پنج پزشک و پنج پرستار به منطقه حادثه دیده اعزام شده است.

  دبیر کمیته مدیریت بحران شرکت نفت و گاز پارس ادامه داد: همچنین دو دستگاه لودر و یک دستگاه بیل مکانیکی به همراه ۲۰۰ تخته پتو و دو عدد ژنراتور نیز برای تامین نیازهای آسیب دیدگان به منطقه اعزام شده است.

  به گفته وی مدیر ایمنی، بهداشت، محیط زیست، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت نفت و گاز پارس کمیته بحران در سازمان منطقه ویژه با شرکت همه اعضا و به صورت شبانه روزی در حال مدیریت اقدامات امدادی است.

  آماده باش استان بوشهر پارس جنوبی پرستار زمین شبانه روزی گاز محیط زیست مدیریت بحران نفت و گاز
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها