• لینک کوتاه
 • کد خبر: 36098

  به منظور جمع‌آوری کمک‌های نقدی نیکوکاران به هموطنان آسیب‌دیده در زلزله‌ استان بوشهر از طریق تلفن‌همراه، سامانه" مشارکت‌های مردمی ۸۱۱۵" با همکاری ایرانسل و جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، راه اندازی شد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، تمامی مشترکان سیم کارت های ایرانسل می توانند با ارسال یک پیامک بدون متن رایگان به شماره ویژه ۸۱۱۵، از محل اعتبار سیم کارت ایرانسل خود، مبلغ مورد نظر خویش را مستقیما به هموطنان نیازمند زلزله زده در این منطقه اهدا کنند. این مبلغ، در صورت حساب مشترکان دائمی منظور شده و از میزان شارژ مشترکان اعتباری کسر می شود.

  این سامانه در تعامل مشترک ایرانسل و در راستای استراتژی جمعیت هلال احمر، برای جذب حداکثری مشارکت های مردمی و ایفای نقش مسئولیت اجتماعی، راه اندازی شده است.

  بر اساس اعلام ایرانسل از آنجایی که در شبکه تلفن همراه ایرانسل، طرح پایداری شبکه در شرایط اضطراری از زمان راه اندازی شبکه اجرا شده بود، همانند تجربه فاجعه زلزله آذربایجان شرقی، پس از وقوع زلزله ای به بزرگی ۶.۱ در مقیاس ریشتر در شهرستان دشتی استان بوشهر، برای سرویس دهی به مشترکان در مناطق زلزله زده مشکلی ایجاد نشده و با پایداری کامل در حال سرویس دهی و انتقال ترافیک مخابراتی استان با وجود افزایش فوق العاده میزان مکالمات درخواستی است، ضمن آنکه نمایندگان و تیم فنی ایرانسل، یکساعت پس از وقوع زلزله به منطقه اعزام شده اند و به طور مستمر در مناطق زلزله زده حضور دارند و برای ارائه سرویس پایدار در منطقه فعالیت می کنند.

  آذربایجان شرقی استان بوشهر پیامک ترافیک تلفن همراه جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران زلزله سیم کارت ایرانسل

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها