• لینک کوتاه
 • کد خبر: 35311

  سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه از تشکیل جلسه فردای کمیسیون تلفیق بودجه با حضور وزیر نفت، صنعت و دبیر ستاد هدفمندی یارانه‌ها برای بررسی افزایش قیمت حاملهای انرژی و فاز دوم هدفمندی خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از فارس، جعفر قادری در مورد موضوعات مطرح شده در جلسه عصر امروز کمیسیون تلفیق بودجه ۹۲ کل کشور اظهار داشت: در این جلسه دو دیدگاه برای ادامه جلسات از سوی اعضای کمیسیون مطرح شد که براساس آن عده ای با توجه به کامل نبودن توضیحات نمایندگان دولت در جلسه کمیسیون خواستار تعطیلی این جلسات تا زمان ارائه گزارش کامل از سوی دولت شدند.

  وی افزود: عده دیگری هم خواستار توضیحات بیشتر با جزئیات کامل از سوی دولت در جلسات بعدی کمیسیون بودند که نهایتاً دیدگاه دوم به تصویب اعضا رسید.

  سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه در مورد درآمدهای نفتی در بودجه امسال گفت: با وجود اینکه میزان فروش نفت در لایحه ۹۲ کمتر از سال گذشته در نظر گرفته شده اما درآمدهای نفتی با توجه به افزایش نرخ دلار کاهش نداشته و نسبت به سال گذشته افزایش هم یافته است.

  قادری در مورد جلسه بعدی این کمیسیون گفت: جلسه عصر فردا با حضور وزیر نفت، وزیر صنعت و دبیر ستاد هدفمندی یارانه ها برای بررسی افزایش قیمت حامل های انرژی و اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها (فرزین) تشکیل می شود.

  افزایش قیمت انرژی بودجه صنعت فاز دوم هدفمندی قیمت حامل های انرژی لایحه نفت هدفمندی یارانه ها یارانه ها

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها