• لینک کوتاه
 • کد خبر: 34950

  بین سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ میلادی میزان انتشار بدافزارهای موبایلی ۶۰۰ درصد رشد کرده است.

  به گزارش پارس، کارشناسان امنیتی هشدار دادند که در حوزه جرایم سایبری و هک کردن دستگاه های الکترونیکی همراه رشد چشمگیری مشاهده می شود و کاربران از این پس باید توجه بیشتری به ویروس ها، بدافزارها و نسل جدید برنامه های مخرب اینترنتی داشته باشند.

  به گزارش فارس به نقل از ای بی سی لوکال، " لین کارلگات" (Leanne Karlgut) زمانی که متوجه شد گوشی هوشمندش ویروس دارد به درستی نمی دانست که چطور آلوده شده تا سرانجام متوجه این قضیه شد. او گفت: « گوشی من شروع به نواختن یک موسیقی کرد و در این موسیقی کلماتی گفته می شد و هیچ راهی برای متوقف کردن این موسیقی وجود نداشت» .

  بررسی های کارشناسان نشان داد که مجرمان سایبری به میزان هشدار دهنده ای گوشی ها و رایانه های لوحی ما را مورد هدف قرار داده اند.

  آزمایشگاه تخصصی McAfee بر اساس یک بررسی جدید اعلام کرد که بین سال های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۲ میلادی میزان انتشار بدافزارهای موبایلی ۶۰۰ درصد رشد کرده است.

  " جرج والر" (George Waller) یکی از کارشناسان امنیتی نیز پیش بینی کرده است که حدود ۵۰ درصد تمام گوشی های هوشمند و رایانه های لوحی که هم اکنون در بازار جهانی مورد استفاده قرار می گیرند به نوعی بدافزار آلوده هستند.

  رایانه رشد گوشی های هوشمند موسیقی ویروس سال درصدی موبایلی بدافزارهای

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها